StayPoland - Poland, made perfect

Opinie Klientów
Hotele w Polsce » Zachodniopomorskie » Hotele Kołobrzeg
100% Klientów zadowolonych
Ostatnio zarezerwowane hotele w Kołobrzegu Ceny grupowe dla 10 i więcej osób >>

3* WEGA Ośrodek Koloni... niedawno

4* Arka Medical SPA niedawno

1* Villa Park Maikuhle niedawno
  • Blisko centrum hotele: 15 Kołobrzeg może Państwu zaoferować również nocleg blisko centrum, gdzie okolica jest z pewnością nieco spokojniejsza, a w pobliżu znajduje się plaża. Aby mogli Państwo skutecznie znaleźć zakwaterowanie w Kołobrzegu, przygotowaliśmy łatwą w obsłudze wyszukiwarkę.
    • Pas nadmorski: 12
      Mieszkając na wybrzeżu mogą Państwo podziwiać ze swych okien piękne Morze Bałtyckie. Niektóre hotele położone w tej okolicy oferują również zabiegi zdrowotne.
    • Port: 3
  • Centrum hotele: 3 Poza hotelami Kołobrzeg oferuje również inne rodzaje zakwaterowania, takie jak pokoje gościnne, kwatery prywatne czy apartamenty. Niektóre z nich znajdują się w centrum miasta, blisko plaży, stacji kolejowej, a także Starego Miasta.
Rynek hotelowy w Kołobrzegu Kołobrzeg Kołobrzeg jest znany przede wszystkim jako atrakcyjny kurort wypoczynkowy i jeden z najważniejszym portów morskich. Cieszy się on dużą popularnością w okresie letnim. Od połowy czerwca do końca sierpnia większość miejsc w hotelach będzie zajęta, dlatego też kilkudniowo pobyt w Kołobrzegu należy planować z wyprzedzeniem. Zachęcamy do odwiedzenia Kołobrzegu ze względu na jego Starówkę, piękne plaże i doskonałe warunki klimatyczne. Nocleg w Kołobrzegu najłatwiej znaleźć w prywatnych kwaterach i pensjonatach. Specjalnie dla Ciebie wybraliśmy też najlepsze hotele w Kołobrzegu. Jeśli planujesz letni wypoczynek nad morzem, skontaktuj się z nami wcześniej, a pomożemy Ci znaleźć najlepsze zakwaterowanie w mieście.
Najlepsze w Kołobrzegu
Ocen: 2 764

Klienci dzielą się opinią na temat hoteli.
My dziękując zwracamy im 3% z ceny.
czytaj więcej

Cena do jakości 92%

Personel 92%

Łóżko 92%

Świetny 92%

Lokalizacja 100%

Świetny 92%

Czystość 100%

Bardzo dobry 83%

Wyposażenie pokoju 100%

Świetny 92%