StayPoland - Poland, made perfect

Opinie Klientów
Hotele w Polsce » Małopolskie » Hotele Kraków
100% Klientów zadowolonych
Ostatnio zarezerwowane hotele w Krakowie Ceny grupowe dla 10 i więcej osób >>
 • Centrum miasta hotele: 126 Hotele w Krakowie znajdują się głównie w centrum miasta, które składa się ze Starego Miasta, Plant oraz dawnego miasta żydowskiego Kazimierza – obecnie to także Kraków. Hotele w tej dzielnicy znajdują się blisko głównych atrakcji Krakowa a życie kulturalne również skupia się w tych trzech rejonach.
  • Stare Miasto: 43
   Starówka Krakowa jest wyjątkowo piękna dzięki zachowaniu swojej średniowiecznego układu i wielu zabytków, są tutaj także liczne hotele. Kraków przez całe dnie i noce tętni życiem, zaś Stare Miasto z pewnością można uznać za miejsce numer 1 na liście interesujących miejsc, którymi wyróżnia się Kraków. Hotele znajdują się przy niemal każdej ulicy Starego Miasta. Hotele w Krakowie, położone na niedaleko Rynku, cieszą się długotrwałą tradycją w świadczeniu usług hotelowych.
  • Kazimierz: 26
   Dawna dzielnica żydowska leży w pobliżu Wawelu i Starego Miasta. Obecnie okolica ta należy do najbardziej popularnych i modnych miejsc, którymi szczyci się Kraków. Hotel na krakowskim Kazimierzu zapewnia więc dogodną lokalizację i wiele atrakcji.
  • Planty: 46
   Dawny system fortyfikacji został przekształcony w pas zieleni pełen drzew i ławek, otaczający Stare Miasto, najchętniej odwiedzaną dzielnicę w niezwykłym mieście, jakim jest Kraków. Hotele w Krakowie często znajdują się na Plantach lub w bezpośrednim sąsiedztwie parku, skąd spacer na Starówkę czy dworzec kolejowy zajmuje dosłownie kilka minut. Hotel w Krakowie położony w pobliżu Plantów to dobra propozycja także ze względu na korzystne ceny oraz bliskość parkingów.
 • Blisko centrum hotele: 44 W pobliżu centrum można znaleźć wygodne i niedrogie hotele. Kraków jest miastem o zwartej zabudowie, a okolice Starego Miasta są również malownicze, warto więc rozważyć hotel w Krakowie położony poza centrum a zarazem w niewielkiej odległości od największych atrakcji, jakie oferuje Kraków. Hotele te oddalone są o 10-30 minut drogi od Starego Miasta.
  • Północ: 14
   Północne obrzeża centrum to miejsce godne polecenia osobom, odwiedzającym Kraków. Hotele położone w północnej części miasta są usytuowane w dwóch dzielnicach – Krowodrzy i Olszy. Rejony te uważane są za spokojne i bezpieczne, warto zatem wziąć pod uwagę taki hotel. By dostać się do centrum miasta, można wziąć taksówkę lub przespacerować się.
  • Południe: 15
   Odwiedzając Kraków, warto wziąć pod uwagę także te hotele. W Krakowie w części południowej znajduje się szeroki wybór noclegów – zarówno klasy ekonomicznej, jak i tych o wyższym standardzie. Nie jest stąd daleko do największych atrakcji, które oferuje Kraków. Hotele te leżą one po prawej stronie Wisły, przecinającej Kraków. Hotele w południowej części miasta często wyposażone są w sale konferencyjne. Ciekawostką tej części miasta jest Park Twardowskiego z wapiennymi skalami.
  • Wschód: 4
   Hotele w Krakowie, położone we wschodniej części miasta, znajdują się one w umiarkowanej odległości od Starego Miasta oraz blisko byłej dzielnicy żydowskiej, Kazimierza, który stanowi jedną z najciekawszych dzielnic, którymi szczyci się Kraków. Hotel usytuowany we wschodniej części Krakowa zapewnia także łatwy dojazd do Ogrodu Botanicznego, co czyni go jeszcze atrakcyjniejszym.
  • Zachód: 11
   W zachodniej części miasta znajduje się Fort Bronowice czy Kopiec Kościuszki oraz wiele innych interesujących zabytków, z których słynie Kraków. Hotele te znajdują się na tyle blisko centrum, że łatwo stąd dotrzeć na piechotę. Można tutaj znaleźć wygodny, spokojny hotel. Kraków odwiedzany jest także przez osoby odwiedzające tereny wystawowe oraz Bronowice, dla których lokalizacja ta jest wyjątkowo korzystna.
 • Lotnisko Balice hotele: 2 Lotnisko Balice znajduje się 11 km na zachód od Krakowa, w jego pobliżu znajdują się także hotele. Kraków to główny cel osób przylatujących do Balic, ale łatwo stąd dojechać także do Katowic, Oświęcimia czy Tarnowa. Podróżującym, którzy przylatują do Krakowa, ale nie zamierzają zwiedzać miasta, możemy polecić taki hotel.
 • Poza centrum hotele: 25 Nocleg poza centrum polecamy zarówno klientom biznesowym, jak i osobom, które chciałyby odwiedzić Kraków. Hotele usytuowane poza centrum miasta leżą z dala od Starego Miasta, ale blisko głównych dróg czy lotniska Balice, obsługującego Kraków. Hotele w Krakowie, usytuowane poza centrum, kuszą atrakcyjnymi cenami. Do centrum najłatwiej dojechać taksówką, jednakże nie są one drogie, a podróż trwa krótko.
  • Północ: 5
   There are several well-priced hotels, popular not only with conference participants and organised groups. Business travellers tend to pick these hotels because they are on the way to Warsaw.
  • Południe: 16
   If you are a tourist and do not mind staying not in the very centre, look no further and choose Krakow hotels in the south, because they are on your way to Wieliczka and the Tatra Mountains.
  • Wschód: 3
   Good if you are on budget, if you want to travel east to Polish Galicia (Tarnow, Sandomierz, Rzeszow) or if you are interested in Nowa Huta. Hotels in Krakow's Nowa Huta are attractive for many people who want to visit this remarkable communist-times district - now a great tourist attraction!
  • Zachód: 1
   Staying in a hotel westwards of the centre of Krakow? Take an advantage of the easy routh to Silesia and the lovely Przegorzaly area.
 • Poza Krakowem hotele: 3 Hotele w Krakowie to atrakcyjna propozycja, ale wiele osób woli wybrać nocleg w jednej z miejscowości otaczających Kraków. Hotele znajdujące się poza miastem, z reguły położone są w okolicy większych węzłów komunikacyjnych, ponadto można znaleźć tu naprawdę wygodny hotel. Kraków to główna atrakcja w pobliżu, ale warto zwiedzić także okolice – Wieliczkę, Częstochowę lub Oświęcim.
Rynek hotelowy w Krakowie Kraków Kraków jest niewątpliwie jednym z najbardziej interesujących miejsc na mapie Polski, przyciągającym zarówno turystów, jak i biznesmenów, którzy odwiedzają Kraków. Hotele w Krakowie w sezonie (kwiecień-październik) mogą być całkowicie zarezerwowane, ale poza sezonem można spodziewać się atrakcyjnym zniżek - wówczas wybór jest dość szeroki i łatwo znaleźć jest odpowiedni hotel. Kraków warto odwiedzić o każdej porze roku, ale jeśli planujesz wyprawę do dawnej stolicy, pamiętaj, aby zarezerwować hotel w Krakowie z wyprzedzeniem. Pomożemy Ci wybrać najdogodniejsze zakwaterowanie w Krakowie. Nasza baza danych stale jest wzbogacana o nowe hotele. Kraków jest więc w zasiegu ręki! Rezerwując hotel w Krakowie ze StayPoland, możesz wybrać, czy wolisz zapłacić z góry, czy też uregulować należność bezpośrednio w recepcji.
Najlepsze w Krakowie
Ocen: 45 880

Klienci dzielą się opinią na temat hoteli.
My dziękując zwracamy im 3% z ceny.
czytaj więcej

Lokalizacja 100%

Personel 100%

Czystość 100%

Wyposażenie pokoju 100%

Świetny 92%

Cena do jakości 100%

Bardzo dobry 83%

Łóżko 100%

Świetny 92%