Hotele w Polsce » Łódzkie » Hotele Łódź
100% Klientów zadowolonych
Ostatnio zarezerwowane hotele w Łodzi Ceny grupowe dla 10 i więcej osób >>

3* Dwór Giemzów niedawno
 • Centrum hotele: 1 Najbardziej znane hotele w Łodzi znajdują się w centrum miasta. Znajdują się one blisko najważniejszych miejsc oraz największych atrakcji turystycznych, z których znana jest Łódź. Hotele w tej części miasta to dobre rozwiązanie, by w pełni rozkoszować się atmosferą tego miasta.
  • Piotrkowska-część płn.: 1
   Piotrkowska to najdłuższy bulwar i promenada w Polsce, gdzie znajdują się największe atrakcje i najlepsze hotele w Łodzi. Jej północna część zaczyna się na Pl. Wolności, gdzie w latach 50. XIX-ego wieku rozpoczął się niezwykły rozwój miasta. Ze względu na to, iż jest to strefa pieszych, północna część Piotrkowskiej jest pełna pubów, kawiarni i restauracji – hotel w Łodzi przy północnej Piotrkowskiej będzie o rzut kamieniem od tych miejsc.
 • Blisko centrum hotele: 1 Hotele w Łodzi usytuowane w pobliżu centrum są z reguły tańsze, a miejsca na nowe hotele i pensjonaty nie brakuje. Ta lokalizacja jest dogodna zarówno dla turystów, jak i dla osób przyjeżdżających w interesach i chcą znaleźć wygodny hotel. Łódź podczas targów jest chętnie odwiedzana, dlatego też hotele w Łodzi mogą być zajęte, warto więc rezerwować je z dużym wyprzedzeniem.
  • Zachód: 1
   Obszar na zachód od centrum wyróżnia się dużą liczbą terenów zielonych, co może być dodatkową atrakcją dla osób odwiedzających Łódź. Hotele w tej części miasta znajdują się pobliżu Parku im. Piłsudskiego i Parku ks. Poniatowskiego. Jednocześnie hotele w Łodzi położone w tej okolicy są stosunkowo blisko centrum i tuż obok stacji Łódź Kaliska.
 • Poza Łodzią hotele: 2 Im dalej od centrum miasta, tym bardziej spokojne i ciche a zarazem stosunkowo niedrogie zakwaterowanie, co może być ważnym argumentem dla osób planujących odwiedzić Łódź. Hotel poza Łodzią to dobry wybór, bo nocleg w tej okolicy pozwala cieszyć się zielonymi terenami otaczającymi Łódź. Hotele poza miastem są odwiedzane chętnie ze względu na bliskość autostrady, a także parków krajobrazowych i innych terenów zielonych otaczających Łódź. Hotele te cieszą się dużym zainteresowaniem, w związku z czym polecamy tę lokalizację wszystkim, którzy planują zarezerwować hotel w Łodzi.
  • Brójce: 1
  • Północ: 1
   Hotele w Łodzi na północnych przedmieściach polecane są ze względu na biegnącą w pobliżu autostradę A2.
Rynek hotelowy w Łodzi Łódź Hotele w Łodzi należą do średniej klasy obiektów i chociaż niektóre hotele oferują pokoje o podwyższonym standardzie, oferta zakwaterowania w Łodzi wciąż pozostawia wiele do życzenia. Zazwyczaj hotele w Łodzi zapewniają pokoje o zróżnicowanym poziomie: odnowione, dla wyjątkowo wymagających lub starsze w niższych cenach. Staraliśmy się wybrać hotele w Łodzi najlepsze w swojej kategorii.

Poza sezonem targów w Łodzi znalezienie zakwaterowania nie powinno sprawiać trudności. Zaletą są także niewygórowane ceny, które oferują hotele. Łódź nadal się rozwija i jest gotowa na przyjęcie nowych inwestorów.
Najlepsze w Łodzi
Ocen: 67

Klienci dzielą się opinią na temat hoteli.
My dziękując zwracamy im 3% z ceny.
czytaj więcej

Cena do jakości 92%

Personel 92%

Czystość 92%

Wyposażenie pokoju 92%

Bardzo dobry 83%

Lokalizacja 92%

Bardzo dobry 75%