StayPoland - Poland, made perfect

Opinie Klientów
Hotele w Polsce » Łódzkie » Hotele Łódź
100% Klientów zadowolonych
Ostatnio zarezerwowane hotele w Łodzi Ceny grupowe dla 10 i więcej osób >>

3* Good Time Aparthote... niedawno

1* Boutique Hotel's II niedawno

4* Ambasador Centrum niedawno
 • Centrum hotele: 22 Najbardziej znane hotele w Łodzi znajdują się w centrum miasta. Znajdują się one blisko najważniejszych miejsc oraz największych atrakcji turystycznych, z których znana jest Łódź. Hotele w tej części miasta to dobre rozwiązanie, by w pełni rozkoszować się atmosferą tego miasta.
  • Manufaktura: 2
   Jest to obszar zarówno przemysłowy jak i mieszkalny, położony nie daleko słynnej ulicy Piotrowskiej. Hotele znajdujące się w tej części miasta oferują zakwaterowanie dogodne dla turystów pragnących zwiedzić miasto Łódź. Manufaktura jest również atrakcyjnym miejscem ze względu na infrastrukturę - 19sto wieczne pałace i zamknięte fabryki tworzą kontrast dla pobliskich nowoczesnych budynków.
  • Mickiewicza: 3
   Aleja Adama Mickiewicza to jedna z głównych arterii przecinających centralną Łódź. Hotel w tej okolicy zapewnia więc bliskość wszystkich najważniejszych punktów w mieście. Bliskość parku jest dodatkowym atutem, który wyróżnia tutejsze hotele. Łódź jest ciekawym miastem, które warto bliżej poznać, niezależnie od celu odwiedzin.
  • Piotrkowska-część płd.: 5
   Niektóre łódzkie hotele są usytuowane przy południowej części ulicy Piotrkowskiej, blisko Parku Reymonta oraz historycznej Białej Fabryki (pierwsza przędzalnia w Łodzi). Blisko hoteli znajduje się również Centrum Wystawienniczo-Handlowe EXPO-Łódź oraz niektóre z ważniejszych atrakcji Łodzi.
  • Piotrkowska-część płn.: 5
   Piotrkowska to najdłuższy bulwar i promenada w Polsce, gdzie znajdują się największe atrakcje i najlepsze hotele w Łodzi. Jej północna część zaczyna się na Pl. Wolności, gdzie w latach 50. XIX-ego wieku rozpoczął się niezwykły rozwój miasta. Ze względu na to, iż jest to strefa pieszych, północna część Piotrkowskiej jest pełna pubów, kawiarni i restauracji – hotel w Łodzi przy północnej Piotrkowskiej będzie o rzut kamieniem od tych miejsc.
  • Politechnika: 2
  • Stacja Łódź Fabryczna: 3
   Z trzech stacji kolejowych Łodzi: Łódź Kaliska, Widzew i Fabryczna, ostatnia położona jest najbliżej głównego deptaku – ulicy Piotrkowskiej. W tym rejonie znajdują się najlepsze hotele w Łodzi. Łódź Fabryczna jest również bardzo dogodną stacją przesiadkową, jeśli planują Państwo dalszą podróż, na przykład do Warszawy. Część pociągów jedzie na zachód, do Łodzi Kaliskiej, niedaleko od centrum miasta.
 • Blisko centrum hotele: 7 Hotele w Łodzi usytuowane w pobliżu centrum są z reguły tańsze, a miejsca na nowe hotele i pensjonaty nie brakuje. Ta lokalizacja jest dogodna zarówno dla turystów, jak i dla osób przyjeżdżających w interesach i chcą znaleźć wygodny hotel. Łódź podczas targów jest chętnie odwiedzana, dlatego też hotele w Łodzi mogą być zajęte, warto więc rezerwować je z dużym wyprzedzeniem.
  • Północ: 1
  • Południe: 1
  • Wschód: 1
  • Zachód: 4
   Obszar na zachód od centrum wyróżnia się dużą liczbą terenów zielonych, co może być dodatkową atrakcją dla osób odwiedzających Łódź. Hotele w tej części miasta znajdują się pobliżu Parku im. Piłsudskiego i Parku ks. Poniatowskiego. Jednocześnie hotele w Łodzi położone w tej okolicy są stosunkowo blisko centrum i tuż obok stacji Łódź Kaliska.
 • Poza centrum hotele: 1 Hotele w Łodzi znajdujące się poza centrum miasta są rekomendowane tym, którzy podróżują samochodem, ponieważ w pobliżu znajduje się autostrada oraz inne drogi krajowe prowadzące do większych miast Polski.
 • Poza Łodzią hotele: 1 Im dalej od centrum miasta, tym bardziej spokojne i ciche a zarazem stosunkowo niedrogie zakwaterowanie, co może być ważnym argumentem dla osób planujących odwiedzić Łódź. Hotel poza Łodzią to dobry wybór, bo nocleg w tej okolicy pozwala cieszyć się zielonymi terenami otaczającymi Łódź. Hotele poza miastem są odwiedzane chętnie ze względu na bliskość autostrady, a także parków krajobrazowych i innych terenów zielonych otaczających Łódź. Hotele te cieszą się dużym zainteresowaniem, w związku z czym polecamy tę lokalizację wszystkim, którzy planują zarezerwować hotel w Łodzi.
Rynek hotelowy w Łodzi Łódź Hotele w Łodzi należą do średniej klasy obiektów i chociaż niektóre hotele oferują pokoje o podwyższonym standardzie, oferta zakwaterowania w Łodzi wciąż pozostawia wiele do życzenia. Zazwyczaj hotele w Łodzi zapewniają pokoje o zróżnicowanym poziomie: odnowione, dla wyjątkowo wymagających lub starsze w niższych cenach. Staraliśmy się wybrać hotele w Łodzi najlepsze w swojej kategorii.

Poza sezonem targów w Łodzi znalezienie zakwaterowania nie powinno sprawiać trudności. Zaletą są także niewygórowane ceny, które oferują hotele. Łódź nadal się rozwija i jest gotowa na przyjęcie nowych inwestorów.
Najlepsze w Łodzi
Ocen: 4 995

Klienci dzielą się opinią na temat hoteli.
My dziękując zwracamy im 3% z ceny.
czytaj więcej

Personel 100%

Łóżko 100%

Doskonały 100%

Czystość 100%

Cena do jakości 92%

Świetny 92%

Lokalizacja 100%

Świetny 92%

Wyposażenie pokoju 100%

Świetny 92%