StayPoland - Poland, made perfect

Opinie Klientów
Hotele w Polsce » Mazowieckie » Hotele Warszawa
100% Klientów zadowolonych
Ostatnio zarezerwowane hotele w Warszawie Ceny grupowe dla 10 i więcej osób >>

3* Your Freedom - Apar... niedawno

3* Warsaw Overnight Ap... niedawno

4* Courtyard by Marrio... niedawno

4* Novotel Centrum War... niedawno
 • Centrum historyczne hotele: 21 Wspaniałe zabytki, wiele atrakcji i malowniczych zakątków – to wszystko składa się na niepowtarzalny nastrój, jakim wyróżnia się Warszawa. Hotele, które znajdują się w zabytkowej części miasta, odznaczają się szczególnie malowniczym otoczeniem. Hotele w Warszawie, usytuowane zaledwie kilka kroków od najważniejszych i najciekawszych miejsc w mieście, polecane są osobom podróżującym w celach biznesowych i turystom, których interesuje Warszawa. Hotel lub apartament na Starym Mieście to doskonała propozycja dla osób, które chciałyby być w samym sercu miasta, w pobliżu takich atrakcji jak Zamek Królewski.
  • Nowe Miasto: 2
   Nowe Miasto to część warszawskiej starówki, usytuowana o rzut kamieniem od Starego Miasta, jednej w z najpiękniejszych dzielnic, jaką szczyci się Warszawa. Hotele w Warszawie, które znajdują się na Nowym Mieście, zapewniają spokój i wypoczynek w pięknym otoczeniu.
  • Stare Miasto: 6
   Stare Miasto to jedno z najbardziej lubianych miejsc, jakie kryje Warszawa. Hotel na starówce jest więc przede wszystkim propozycją dla osób, które chciałyby pozwiedzać miasto.
  • Trakt Królewski: 12
   Trakt Królewski to ulice, które łączą Stare Miasto z dawną letnią rezydencją króla zbudowaną we wsi Wilanów – obecnie to już Warszawa. Hotele znajdujące się na trasie Traktu są jednymi z najlepszych w Warszawie. Dodatkowym atutem jest bliskość licznych kafejek, galerii i butików. Hotele w Warszawie, położone w pobliżu Nowego Światu czy Alej Ujazdowskich, znajdują jednocześnie w pobliżu wszystkich najważniejszych węzłów komunikacyjnych.
 • Śródmieście hotele: 59 Centrum Warszawy jest prężnie prosperującą dzielnicą biznesową, gdzie znajdują się liczne wieżowce i hotele, dostosowane do potrzeb wszystkich gości. Nasz serwis pomoże znaleźć hotel w Warszawie, spełniający wszystkie Państwa oczekiwania, a zarazem znajdujący się w pobliżu najciekawszych atrakcji, które oferuje Warszawa. Hotel w śródmieściu polecamy zwłaszcza osobom, dla których liczy się przede wszystkim dobra lokalizacja.
  • Muranów: 8
  • Pałac Kultury i Nauki: 15
   Okolice Pałacu Kultury to ścisłe centrum Warszawy, gdzie znajdują się również liczne hotele. Warszawa jest chętnie odwiedzana przez gości podróżujących w interesach, dla których hotel w tym rejonie to dobre rozwiązanie i oszczędność czasu przeznaczonego na dojazdy.
  • Północne: 13
   Północne śródmieście obejmuje okolice znajdujące się na północ od Pałacu Kultury, w nowoczesnej dzielnicy, jaką jest północna Warszawa. Hotele w tej części miasta wyróżniają się wysokim standardem a zarazem zapewniają szybki dostęp do centrum biznesowego i najważniejszych zabytków. Dodatkowo, hotele w Warszawie, położone w śródmieściu północnym wciąż poszerzają swoją ofertę.
  • Południowe: 8
   Hotele w Warszawie, położone na południe od Pałacu Kultury oraz w pobliżu Dworca Centralnego, znajdują się w samym centrum Warszawy. W sąsiedztwie węzłów komunikacyjnych i centrów handlowych czekają na gości wygodne hotele. Warszawa jest dużym miastem, jednak hotel w śródmieściu to gwarancja, że dojazd w inną część miasta będzie łatwy.
  • Powiśle: 5
  • Zachodnie: 10
 • Blisko centrum hotele: 30 W tej części Warszawy można znaleźć zwykle bardziej kameralne i nieco tańsze hotele. Warszawa kryje wiele ciekawych zakątków, tak więc wiele interesujących można znaleźć w okolicy hotelu. Hotele w Warszawie położone w tej części miasta znajdują się wystarczająco blisko centrum, by dojazd do najważniejszych zabytków nie trwał zbyt długo i był stosunkowo prosty.
 • Lotnisko Okęcie hotele: 9 Lotnisko im. Fryderyka Chopina znajdujące się w dzielnicy Okęcie oddalone jest o 8 km na południe od centrum, jednak Okęcie to wciąż jeszcze Warszawa. Hotel w tej dzielnicy zapewnia zatem wiele środków komunikacji z centrum, w tym także komunikację miejską. Te hotele w Warszawie, które leżą blisko lotniska Okęcie, mogą okazać się dobrym rozwiązaniem dla osób będących w Warszawie przejazdem i planujących dalszą podróż.
 • Poza centrum hotele: 26 Im dalej od centrum tym niższe ceny – ta zasada obowiązuje w każdym mieście, wyjątkiem nie jest też Warszawa. Hotele poza centrum Warszawy często dają zniżki swoim gościom, jednak wybierając hotel w Warszawie, położony poza śródmieściem i jego najbliższą okolicą, należy przygotować się na długie dojazdy do centrum. Niektóre hotele w Warszawie usytuowane poza centrum oferują bardzo wysoki standard i są położone w blisko takich podwarszawskich atrakcji jak np. Kampinoski Park Narodowy
 • Poza Warszawą hotele: 6 Na aglomerację warszawską składa się również wiele pobliskich miejscowości. Wielu mieszkańców tych okolic dojeżdża codziennie do pracy w Warszawie. W tej okolicy znajdują się też także hotele. Warszawa jest jednak dużym miastem, więc istnieje obawa, że podróż zajmie dużo czasu.
Rynek hotelowy w Warszawie Warszawa W ostatnich latach w Warszawie powstają liczne nowoczesne hotele. Warszawa wyróżnia się dobrą ofertą noclegową, zorientowana głównie na klientów biznesowych. Dlatego też w czasie weekendów i w sezonie turystycznym (połowa czerwca – sierpień) hotel w Warszawie można zarezerwować za niewygórowaną cenę. Wysokiej klasy hotele w Warszawie proponują atrakcyjny system zniżek, polecamy także hotele o średnim standardzie. Więcej informacji znajdziesz w naszym serwisie.

Nasza baza danych prezentuje najlepsze hotele w Warszawie. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, dzięki czemu osobiście sprawdziliśmy standard zakwaterowania. Na naszej stronie można łatwo i szybko sprawdzić dostępność miejsc, a także dowiedzieć się o zniżkach oferowanych przez hotele w Warszawie.
Najlepsze w Warszawie
Ocen: 10 461

Klienci dzielą się opinią na temat hoteli.
My dziękując zwracamy im 3% z ceny.
czytaj więcej

Lokalizacja 100%

Czystość 100%

Świetny 92%

Cena do jakości 100%

Wyposażenie pokoju 100%

Bardzo dobry 75%

Personel 100%

Łóżko 100%

Świetny 92%