StayPoland - Poland, made perfect

Opinie Klientów
Hotele w Polsce » Dolnośląskie » Hotele Wrocław
100% Klientów zadowolonych
Ostatnio zarezerwowane hotele we Wrocławiu Ceny grupowe dla 10 i więcej osób >>
 • Centrum hotele: 34 Hotele we Wrocławiu usytuowane w centrum to korzystna propozycja zarówno dla osób podróżujących w celach biznesowych, jak i turystów, którzy chcieliby odwiedzić Wrocław. Hotele te zapewniają one bowiem szybki dostęp nie tylko do najważniejszych środków komunikacji miejskiej i centrów handlowych, ale także do wszystkich najważniejszych atrakcji miasta, takich jak rynek i ratusz miejski, jakie oferuje Wrocław. Hotel w tej części miasta pozwoli w pełni poczuć niezwykłą atmosferę tego zabytkowego miasta.
  • Szersze śródmieście: 7
   Szukając noclegu w centrum, warto wziąć pod uwagę szerzej rozumiane śródmieście i znajdujące się tam hotele. Wrocław to niezwykłe miasto, które również poza Starym Miastem kryje wiele pięknych zakątków. Hotele we Wrocławiu umieszczone w tej kategorii znajdują się blisko Starego Miasta, dworca kolejowego oraz niektórych wysepek na Odrze.
  • Stare Miasto: 27
   Wrocławska starówka to piękna i rozległa cześć miasta, uważana za najważniejszą atrakcję turystyczną we Wrocławiu, tu także łatwo znaleźć dobry hotel. Wrocław oferuje wiele doskonałych hoteli, ale te położone na starówce wyróżniają się wyjątkowym otoczeniem i bliskością największych atrakcji, z których słynie Wrocław. Hotele te leżą wokół Głównego Rynku, Placu Solnego i Ostrowa Tumskiego, a więc najstarszych i najciekawszych miejsc we Wrocławiu.
 • Blisko centrum hotele: 10 Hotele we Wrocławiu położone blisko centrum miasta mają dogodną lokalizację, która umożliwia szybkie dotarcie na Stare Miasto, najciekawszą część miasta, z której słynie Wrocław. Hotele te są więc polecane turystom oraz osobom podróżującym w celach biznesowych.
  • Wschód: 3
   Ta część Wrocławia jest ważnym centrum biznesowym tego rejonu Polski, stanowiącym bardzo dogodną lokalizację dla hoteli. Osoby, które wybierają się do Wrocławia w celach rekreacyjnych, z pewnością zainteresują się położonym w tej okolicy Ogrodem Japońskim, Parkiem Szczytnickim, oraz Halą Ludową. Innymi atrakcjami są Zoo (bardziej na południu) i Stadion Olimpijski (bardziej na północny wschód).
  • Północ: 2
   Okolica ta położona jest w pobliżu Ogrodu Botanicznego, Uniwersytetu Wrocławskiego oraz wysp usytuowanych na północ od Starego Miasta.
  • Południe: 4
   To bardzo prężnie prosperująca okolica położona wzdłuż linii kolejowej i blisko dworców autobusowych.
  • Zachód: 1
 • Poza centrum hotele: 11 Niektóre oferowane przez nas hotele we Wrocławiu znajdują się poza centrum miasta. Hotele w tej okolicy mają zazwyczaj średnie rozmiary i są przystosowane do prowadzenia konferencji. Poza centrum można też znaleźć nieco tańsze hotele ze względu na pewną odległość od najważniejszych miejsc, jakie oferuje Wrocław. Hotele te są natomiast usytuowane w okolicy centrów rozrywki, co czyni tę okolicę dodatkowo atrakcyjną.
  • Fabryczna (Zachód): 4
   Fabryczna jest położona na zachód od centrum miasta, na lewym brzegu rzeki, w pobliżu lotniska Wrocław-Strachowice. Można tu znaleźć także wygodne hotele. Wrocław - Fabryczna to bardzo spokojna dzielnica, oferująca wygodne zakwaterowanie w przyjemnej zielonej okolicy.
  • Krzyki (Południe): 3
   Krzyki, położone na południe od centrum i dworca kolejowego, to jedna z najbardziej ekskluzywnych dzielnic, jakimi szczyci się Wrocław. Hotele na Krzykach nie są zbyt liczne, ale wszystkie z nich oferują doskonałe zakwaterowanie w cichej i przyjaznej okolicy.
  • Psie Pole (Północ): 4
   Północna część Psiego Pola jest punktem rozjazdowym w kierunku centralnej Polski, dlatego też wybierana jest przez osoby, które planują dalszą podróż opuściwszy Wrocław. Hotel w tej części Wrocławia możemy polecić zwłaszcza osobom podróżującym samochodem..
 • Poza Wrocławiem hotele: 1
Rynek hotelowy we Wrocławiu Wrocław Hotele we Wrocławiu mają rozbudowaną ofertę, dlatego każdy powinien z łatwością znaleźć dla siebie idealny hotel. Wrocław jest niezwykle malowniczym miastem, które z pewnością warto odwiedzić. Wybierając hotel we Wrocławiu, warto sięgnąć natomiast do ofert na naszej stronie - prezentujemy najlepsze hotele we Wrocławiu w każdej kategorii.

Hotele we Wrocławiu w większości znajdują się na Starówce, najpiękniejszej dzielnicy, z jakiej znany jest Wrocław. Hotele te przeżywają obecnie prawdziwy boom turystyczny latem i wczesną jesienią, kiedy wiele polskich firm na zorganizowanie konferencji i spotkań wybiera właśnie Wrocław. Hotel w tym mieście to także częsty wybór turystów z krajów niemieckojęzycznych.

Informacja: Nasza baza danych prezentuje najlepsze hotele we Wrocławiu. Na naszej stronie można łatwo i szybko sprawdzić dostępność, określić dokładną lokalizację hotelu i dokonać rezerwacji. Osobiście wypróbowaliśmy hotele we Wrocławiu, by ocenić standard zakwaterowania i przedstawić najatrakcyjniejsze oferty noclegowe we Wrocławiu. Z chęcią pomożemy znaleźć idealny dla Państwa hotel we Wrocławiu.
Najlepsze we Wrocławiu
Ocen: 15 797

Klienci dzielą się opinią na temat hoteli.
My dziękując zwracamy im 3% z ceny.
czytaj więcej

Cena do jakości 100%

Personel 100%

Wyposażenie pokoju 100%

Doskonały 100%

Lokalizacja 100%

Łóżko 92%

Świetny 92%

Czystość 100%

Świetny 92%