Hotele w Polsce » Dolnośląskie » Hotele Wrocław
100% Klientów zadowolonych
Ostatnio zarezerwowane hotele we Wrocławiu Ceny grupowe dla 10 i więcej osób >>

3* AbsyntApart - Krawi... niedawno

1* ibis budget Wrocław... niedawno

4* Best Western Plus P... niedawno

1* Domy Wrocławskie ul... niedawno
 • Centrum hotele: 1 Hotele we Wrocławiu usytuowane w centrum to korzystna propozycja zarówno dla osób podróżujących w celach biznesowych, jak i turystów, którzy chcieliby odwiedzić Wrocław. Hotele te zapewniają one bowiem szybki dostęp nie tylko do najważniejszych środków komunikacji miejskiej i centrów handlowych, ale także do wszystkich najważniejszych atrakcji miasta, takich jak rynek i ratusz miejski, jakie oferuje Wrocław. Hotel w tej części miasta pozwoli w pełni poczuć niezwykłą atmosferę tego zabytkowego miasta.
  • Stare Miasto: 1
   Wrocławska starówka to piękna i rozległa cześć miasta, uważana za najważniejszą atrakcję turystyczną we Wrocławiu, tu także łatwo znaleźć dobry hotel. Wrocław oferuje wiele doskonałych hoteli, ale te położone na starówce wyróżniają się wyjątkowym otoczeniem i bliskością największych atrakcji, z których słynie Wrocław. Hotele te leżą wokół Głównego Rynku, Placu Solnego i Ostrowa Tumskiego, a więc najstarszych i najciekawszych miejsc we Wrocławiu.
 • Poza centrum hotele: 2 Niektóre oferowane przez nas hotele we Wrocławiu znajdują się poza centrum miasta. Hotele w tej okolicy mają zazwyczaj średnie rozmiary i są przystosowane do prowadzenia konferencji. Poza centrum można też znaleźć nieco tańsze hotele ze względu na pewną odległość od najważniejszych miejsc, jakie oferuje Wrocław. Hotele te są natomiast usytuowane w okolicy centrów rozrywki, co czyni tę okolicę dodatkowo atrakcyjną.
  • Krzyki (Południe): 1
   Krzyki, położone na południe od centrum i dworca kolejowego, to jedna z najbardziej ekskluzywnych dzielnic, jakimi szczyci się Wrocław. Hotele na Krzykach nie są zbyt liczne, ale wszystkie z nich oferują doskonałe zakwaterowanie w cichej i przyjaznej okolicy.
  • Psie Pole (Północ): 1
   Północna część Psiego Pola jest punktem rozjazdowym w kierunku centralnej Polski, dlatego też wybierana jest przez osoby, które planują dalszą podróż opuściwszy Wrocław. Hotel w tej części Wrocławia możemy polecić zwłaszcza osobom podróżującym samochodem..
Rynek hotelowy we Wrocławiu Wrocław Hotele we Wrocławiu mają rozbudowaną ofertę, dlatego każdy powinien z łatwością znaleźć dla siebie idealny hotel. Wrocław jest niezwykle malowniczym miastem, które z pewnością warto odwiedzić. Wybierając hotel we Wrocławiu, warto sięgnąć natomiast do ofert na naszej stronie - prezentujemy najlepsze hotele we Wrocławiu w każdej kategorii.

Hotele we Wrocławiu w większości znajdują się na Starówce, najpiękniejszej dzielnicy, z jakiej znany jest Wrocław. Hotele te przeżywają obecnie prawdziwy boom turystyczny latem i wczesną jesienią, kiedy wiele polskich firm na zorganizowanie konferencji i spotkań wybiera właśnie Wrocław. Hotel w tym mieście to także częsty wybór turystów z krajów niemieckojęzycznych.

Informacja: Nasza baza danych prezentuje najlepsze hotele we Wrocławiu. Na naszej stronie można łatwo i szybko sprawdzić dostępność, określić dokładną lokalizację hotelu i dokonać rezerwacji. Osobiście wypróbowaliśmy hotele we Wrocławiu, by ocenić standard zakwaterowania i przedstawić najatrakcyjniejsze oferty noclegowe we Wrocławiu. Z chęcią pomożemy znaleźć idealny dla Państwa hotel we Wrocławiu.
Najlepsze we Wrocławiu
Ocen: 506

Klienci dzielą się opinią na temat hoteli.
My dziękując zwracamy im 3% z ceny.
czytaj więcej

Łóżko 100%

Wyposażenie pokoju 100%

Bardzo dobry 83%

Personel 92%

Cena do jakości 83%

Bardzo dobry 83%

Lokalizacja 100%

Bardzo dobry 75%

Czystość 92%

Bardzo dobry 75%