WYCIECZKI PO POLSCE arrow TURYSTYKA POLSKA arrow ZWIEDZANIE POLSKI arrow ZWIEDZANIE MIAST arrow USŁUGI TRANSPORTOWE arrow DLACZEGO STAYPOLAND
The largest selection of Poland tours online. Helping you explore Poland since 2003.
Outstanding personal service and the best prices for hotels, transport & city guides.

JOIN SMALL GROUPS IN 2016 Superb escorted tours on guaranteed dates.
6 to 16 days: perfect itineraries.
Maximum 25 people on every tour.
Rated excellent or very good by all our customers
PRIVATE PACKAGES Private itineraries, Chopin tours, pilgrimages,
Jewish heritage, off the beaten track programs
and much more.
Select one of our programs. Travel at any time

DESIGN YOUR OWN TOUR Request your own tour.
Family root trips.
Group arrangements for tour operators.
Made-to-measure tours to perfectly suit your needs
POLISH CITY TOURS Discover Warsaw, Krakow, Gdansk, Wroclaw, Katowice, Lublin, Lodz, Poznan, Torun, Szczecin, Zakopane and Auschwitz. A superb choice of 71 tour ideas in 12 Polish towns
World Youth Day is held in Krakow in the last week of July. Expected are 2 million pilgrims. Most sights and museums in the Krakow area don't accept new reservations between July 17 and August 8. In this period we'll be delighted to help with tour arrangements in Central or Northern Poland. Should you like to visit Krakow, Auschwitz or Zakopane, we recommend to begin your stay in the second week of August.

Biuro podróży STAYPOLAND jest liderem w turystyce krajowej i w organizacji wycieczek po Polsce. Od 2003 roku przybliżamy turystom z kraju i ze świata Polskę, jej najciekawsze miejsca i wyjątkową ofertę turystyczną.
Usługi naszego biura podróży są świetną propozycją dla klientów z zagranicy, którzy chcą poznać Polskę. Wielu naszych Gości pochodzi z środowisk polonijnych.
Nasza oferta spotyka się również z rosnącym zainteresowaniem Polaków, którym oferujemy co najmniej cztery różne możliwości skorzystania z naszych usług:

1PODRÓŻ INDYWIDUALNA – KORZYSTNE CENY, SPRAWDZONE KONTAKTY:
Rezerwacja hotelu w Polsce, nawet przez średnio doświadczonego turystę, nie jest trudna. Skorzystanie z pośrednictwa naszego biura przynosi jednak wymierne korzyści nawet najbardziej doświadczonym Klientom. Nasza oferta obejmuje wyjątkowo korzystne, zniżkowe oferty internetowe ponad 700 najlepszych polskich hoteli i 15 wypożyczalni samochodów. STAYPOLAND umożliwia łatwe i intuicyjnie porównanie ofert, wybór najkorzystniejszej opcji i dokonanie rezerwacji. Klienci mogą porównywać wybrane miejsca, korzystając dodatkowo z zestawienia rekomendacji zamieszczanych przez innych Klientów, którzy skorzystali już z oferty. Rekomendacje obejmują opinie Klientów na temat śniadań, informacje o cenach, ocenę lokalizacji hotelu, itp. W ramach tej usługi Klienci otrzymują szybką, profesjonalną i przyjazną obsługę oraz atrakcyjne ceny, często niższe niż przy rezerwacji bezpośredniej. Płatność za usługi może być realizowana w recepcji obiektu lub za pośrednictwem systemu rozliczeniowego STAYPOLAND (kartą kredytową, e-przelewem). Za rezerwacje hoteli i samochodów nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Naszych Klientów zachęcamy do pozostawiania na naszej stronie komentarzy, uwag i spostrzeżeń, które pomogą kolejnym Gościom dokonać właściwego wyboru. Państwa uwagi pozwolą nam na wprowadzenie zmian usprawniających i poprawiających jakość naszych usług. Zadowolenie Klientów STAYPOLAND jest bowiem podstawową zasadą naszego działania i rozwoju.

2PODRÓŻ BIZNESOWA - NAJWYŻSZA JAKOŚĆ I EFEKTYWNOŚĆ KOSZTÓW:
Od lat współpracujemy z wieloma polskimi firmami, obsługując podróże służbowe ich pracowników po Polsce lub organizując imprezy firmowe w różnych zakątkach kraju. Więcej informacji o naszej ofercie dla klientów biznesowych, firm i instytucji, znajdziecie Państwo w sekcji Biznes.

3WYCIECZKA GRUPOWA PO POLSCE – ORGANIZACJA i BEZPIECZEŃSTWO:
Organizujemy pobyty wakacyjne i wyjazdy dla grup znajomych, rodzin, zakładów pracy, szkół i parafii.

4OBSŁUGA GOŚCI ZAGRANICZNYCH – ZNAKOMITY SERWIS I WYMIERNE OSZCZĘDNOŚCI:
Jeżeli planujecie Państwo uatrakcyjnienie pobytu w Polsce Waszych Gości z zagranicy, zlećcie organizację wycieczki po kraju STAYPOLAND. Zyskacie bezpieczeństwo i wymierne oszczędności. Organizacja podróży jest pracochłonną sztuką, a więc warto zdać się na profesjonalistów.
To Państwo wybieracie usługi i atrakcje, którymi jesteście zainteresowani (zakwaterowanie, transport, podróże, wycieczki, przejazdy, bilety kolejowe, restauracje, rezerwacja uczestnictwa w imprezach). My bierzemy na siebie odpowiedzialność za wyszukanie najlepszych ofert po konkurencyjnych cenach. Nasi doradcy i specjaliści pomogą Państwu dostosować plan podróży do Waszych oczekiwań i pragnień.
Prosimy o kontakt z nami w celu otrzymania bezpłatnej wyceny wycieczki i propozycji programu. Przekonajcie się Państwo sami, jak bardzo możemy podnieść jakość podróży – Waszej lub Waszych Gości.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez 365 dni w roku. Gwarantujemy profesjonalne usługi nie tylko w języku polskim, angielskim i (w nieco mniejszym zakresie) w języku niemieckim.

Klientom zagranicznym oferujemy również wycieczki objazdowe po Polsce w stałych terminach (sierpień i wrzesień). Na tego rodzaju wycieczki zapisują się osoby z całego świata, znające język angielski.