Atrium Elblag

82-300 Elbląg, Mostowa 13

Położony w samym centrum Elbląskiej Starówki Hotel Atrium oferuje wygodne pokoje z widokiem na rzekę oraz przystań żeglugi śródlądowej. Przed hotelem można swobodnie i bezpłatnie zaparkować samochód.

Facilities in hotel
  • Wireless Internet

Hotel's description

Location

Hotel Atrium jest położony w przy ulicy Mostowej 13 w samym sercu Starego Miasta naprzeciwko Katedry Św. Mikołaja i w pobliżu legendarnej Bramy Targowej. Zza okien Hotelu widać rzekę Elbląg i przystań żeglugi śródlądowej

Accomodation

Do dyspozycji Państwa 15 pokoi 40 miejsc noclegowych w tym: 6 pokoi 2-osobowych (także do pojedynczego wykorzystania) 7 pokoi 2-osobowych z możliwością dostawki 1 pokój 2-osobowy dostosowany do potrzeb niepełnosprawnych 1 studio 2-pokojowe dla 4 osób z możliwością dostawki W obiekcie do Państwa dyspozycji: winda,dostęp do Internetu HOT@SPOT W kazdym pokoju: TV LCD, WC z prysznicem, minibarek, sejf, dostęp do internetu HOT@SPOT

Facilities

Przed Hotelem można swobodnie i bezpłatnie zaparkować samochód. Mogą Państwo skorzystać również z płatnego parkingu strzeżonego oddalonego o około 300 metrów.

Dining

Business Corner Cafe Bar BISTRO śniadania dla gości

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top