Hotels Poland Augustow hotels Centrum Młodości

Centrum Młodości

16-300 Augustów, Młodości 9A

Zlokalizowana w spokojnej dzielnicy Augustowa Villa & Fitness Club Centrum Młodości oferuje komfortowe pokoje gościnne oraz dostęp do strefy fitness. Dogodna lokalizacja stwarza doskonałe warunki zarówno do pracy, jak i wypoczynku.

Facilities in hotel
  • Unguarded parking
  • Wireless Internet

Hotel's description

Location

Willa mieści się przy ul. ul. Młodości 9A. Dworzec autobusowy znajduje się zaledwie 350 metrów, a autostrada A8 - 1,5 km od hotelu. Otoczenie terenów zielonych, bliskość jezior i lasów zapewniają różnorodne możliwości spędzania czasu wolnego.

Accomodation

W ofercie znajdują się pokoje dwuosobowe z łazienką, kuchnią i balkonem, pokój dwuosobowy z łazienką i kuchnią oraz pokoje trzyosobowe z łazienką, kuchnią i balkonem. Na terenie całego obiektu można korzystać bezpłatnie z Internetu Wi-Fi.

Facilities

Fitness Club to miejsce, w którym można zadbać o sylwetkę. Goście mają dostęp do siłowni, sauny oraz zajęć fitness: BUP, body shape, latino fitness, step, interwał, pilastes oraz joga. W obiekcie znajduje się także gabinet masażu, a przy nim- bezpłatny parking.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top