Cesarski

11-500 Giżycko, Grunwaldzki 8

Budynek, w którym mieści się Hotel "Cesarski" jest jednym z nielicznych w Giżycku, które zachowały niemal niezmieniony kształt od czasów niemieckich. To okazałe, dwupiętrowe domostwo było miejscem przyjmowania koronowanych gości odwiedzających miasto: król Prus Fryderyk Wilhelm IV, książę Fryderyk Wilhelm czy Cesarz Niemiec - Fryderyk III.

Facilities in hotel
  • Wireless Internet

Hotel's description

Location

Hotel Cesarski znajduje się w centralnym punkcie Giżycka, jakim jest Plac Grunwaldzki. Krótki spacer dzieli Gości od plaży miejskiej nad jeziorem Niegocin i portu z Flotą Mazurską. Około 400 m od obiektu jedyny w Europie czynny most obrotowy, natomiast kilkaset metrów za mostem znajduje się słynna XIX-wieczna fortyfikacja - twierdza Boyen. Przystanek autobusowy znajduje się tuż przy wyjściu z budynku, a postój taksówek 100 m dalej. W odległości 400 m mieści się dworzec PKP/PKS.

Accomodation

W ofercie są 24 jasne i subtelnie urządzone pokoje - w każdym znajduje się telewizor oraz łazienka z prysznicem. Wszystkie pokoje wyposażone są w dostęp do szybkiego bezprzewodowego Internetu.

Płatność na miejscu tylko gotówką.

Facilities

Wi-fi we wszystkich pokojach, niestrzeżony, monitorowany parking przed budynkiem (konieczna jest wcześniejsza rezerwacja), taras, prywatne łazienki we wszystkich pokojach.

Dining

Restauracja oraz sala bankietowa.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top