Daria

43-100 Tychy, Składowa 2

Daria to kameralny hotel usytuowany w Tychach. Obiekt posiada komfortowo wyposażone pokoje z dostępem do Internetu, elegancką restaurację z drink barem oraz profesjonalnie przygotowane zaplecze konferencyjno- szkoleniowe.

Facilities in hotel
  • Wireless Internet
  • Unguarded parking

Hotel's description

Location

Hotel położony jest 2 minuty jazdy od Drogi Krajowej nr 1, 5 minut od centrum miasta, 7 minut od ośrodka rekreacyjnego Paprocany.

Accomodation

Daria oferuje 46 miejsc noclegowych w 34 funkcjonalnie i komfortowo urządzonych pokojach: 22 pokojach jednoosobowych oraz 4 pokojach dwuosobowych typu twin i 4 pokojach dwuosobowych typu double oraz 3 apartamentach typu studio i 1 apartamencie typu lux. Wyposażenie obejmuje TV SAT, telefon i bezprzewodowy Internet oraz łazienkę z kabiną prysznicową.

Dining

Śniadanie w formie bufetu wliczone jest w cenę pobytu i podawane od 6.30 do 10.00. W przytulnych wnętrzach Restauracji serwowane są wyśmienite dania tradycyjnej kuchni polskiej i europejskiej. Restauracja to idealne miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych czy imprez okolicznościowych. Hotelowy Drink Bar zaprasza na doskonałą kawę, wyśmienite drinki i smaczne przekąski.

Meeting

W hotelu znajdują się 3 nowoczesne, w pełni wyposażone sale konferencyjne o zróżnicowanym metrażu i układzie, co umożliwia indywidualną aranżację każdego spotkania. Klimatyzowane sale ze światłem dziennym oraz możliwością zaciemnienia wyposażono w projektor multimedialny, ekran, flipchart, wskaźnik laserowy, TV, odtwarzacz DVD, bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz urządzenia biurowe: drukarka, ksero, skaner, faks.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top