Hotels Poland Krakow hotels Garden Square Hotel

Garden Square Hotel

30-601 Krakow, Sucha 1D

Hotel oferuje dla swoich Gości 73 pokoje, podziemny i naziemny parking, centrum biznesowe oraz strefę relaksu (saunę i siłownię).

Facilities in hotel
  • Unguarded parking
  • Wireless Internet

Hotel's description

Location

Garden Square Hotel to nowoczesny i elegancki czterogwiazdkowy hotel, położony zaledwie 700 metrów od Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach oraz 4 km od Rynku Głównego w Krakowie.

Dzięki bliskiemu połączeniu z autostradą A4, hotel stanowi doskonałą bazę dla osób chcących szybko i bez korków dostać się do Lotniska w Balicach oraz atrakcji Krakowa i okolic.

Accomodation

W 73 komfortowych i bogato wyposażonych pokojach zapewniamy nocleg dla 140 osób. Oferujemy zarówno pokoje typy single, double oraz de lux i apartamenty.

Pokoje zaprojektowane są w lekkiej i przyjemnej kolorystyce. W każdym z nich znajduje się telewizor, telefon, zestaw kawowy oraz bezpłatny dostęp do Wi-Fi.

W pokojach typu Deluxe i Standard Plus istnieje możliwość połączenia łóżek.

Facilities

Hotel dysponuje podziemnym oraz naziemnym parkingiem dla swoich Gości.

Dining

Restauracja 4Seasons łączy tradycyjne smaki z nowoczesnymi dodatkami.
Z powodzeniem zorganizować można tu wszelkiego rodzaju spotkania i uroczystości: w tym bankiety, wesela, przyjęcia rodzinne i firmowe.

Meeting

Na terenie hotelu znajduje się również nowoczesne centrum konferencyjne. Centrum dysponuje 3 salami konferencyjnymi w różnych konfiguracjach w zależności od potrzeb klientów. Sale można w każdej chwili połączyć lub rozdzielić, w zależności od charakteru spotkania. Wszystkie sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt multimedialny oraz szybkie łącze internetowe.

Additional information

Hotel dysponuje parkingiem naziemnym oraz podziemnym - łącznie 40 miejsc parkingowych.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top
Get Ready for a Polish Journey
Book your last minute spot on the Grand Tour of Poland and save 10%! This special offer applies to the tour departing on June 28th. Don't miss out!
Explore the beauty of Poland on the itinerary which will inspire and enrich travelers of any age.
Grand Tour of Poland
SAVE 10%