Gloria

43-100 Tychy, Cielmicka 37

Zlokalizowany w Tychach Hotel GLORIA oferuje komfortowe warunki zakwaterowania w elegancko zaaranżowanych pokojach z dostępem do Internetu. Nowoczesne wyposażenie oraz wysoka jakość obsługi pozwala doskonale wypocząć, a lokalizacja na terenach Tyskiej Strefy Ekonomicznej zapewnia swobodny dostęp do wielu firm, instytucji i urzędów.

Facilities in hotel
  • Wireless Internet
  • Unguarded parking

Hotel's description

Location

Hotel znajduje się przy ul. Cielmickiej 37, 3 km od centrum, 4 km od stacji PKP Tychy Miasto.

Accomodation

Gloria posiada 1 i 2 osobowe pokoje. Pokoje Classic cechuje dbałość o każdy detal. Wysokiej jakości sprzęt, piękne tkaniny, wygodne materace gwarantują udany wypoczynek po ciężkim dniu. Pokoje posiadają wspólny węzeł sanitarny znajdujący się w korytarzach urządzony w sposób przytulny i komfortowy. Dla zwiększenia komfortu ich użytkowania zapewniamy szlafroki oraz ręczniki. W pokojach znajdują się małe aneksy z umywalkami.

Wnętrza pokoi Elegance urządzane są funkcjonalnie, a zarazem w znakomitym stylu. Duże okna zapewniają dużą ilość naturalnego światła, a usytuowanie na najwyższych piętrze pozwala Gościom poznać unikalną aurę miasta Tychy. Oprócz standardowego wyposażenia pokoi, zainstalowano w nich indywidualnie sterowaną klimatyzację.

Facilities

W każdym z pokoi znajduje się płaski telewizor LCD, bezpłatny WiFi na terenie całego obiektu. Parking monitorowany. Salka telewizyjna z wygodnymi fotelami.

Dining

Śniadanie serwowane w formie bufetu szwedzkiego. Szeroki wybór.

Meeting

Hotel posiada 3 sale konferencyjne przygotowane do organizacji kameralnych spotkań biznesowych i szkoleń: Sala A dla 25 osób wyposażona jest w aneks kuchenny z mikrofalówką i ekspresem do kawy; Sala B dla 10 osób to pomieszczenie idealne do przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych oraz kameralnych spotkań biznesowych. Obie sale A i B posiadają dostęp do światła dziennego oraz do szybkiego bezprzewodowego internetu. Sala C 80 może pomieścić 80 osób i jest wyposażona w projektor multimedialny, ekran oraz bezprzewodowy internet.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top