Iskra

26-600 Radom, Planty 4

Hotel Iskra położony jest w centrum Radomia, w bezpośrednim sąsiedztwie parku. Obiekt oferuje wygodne pokoje z dostępem do Internetu. Dogodna lokalizacja hotelu przy dworcu PKS oraz PKP zapewnia swobodny dostęp do komunikacji miejskiej.

Facilities in hotel
  • Wireless Internet
  • Unguarded parking

Hotel's description

Location

3 gwiazdkowy Hotel Iskra w Radomiu położony jest w samym centrum miasta, ok. 300 m. od głównego dworca kolejowego i ok. 400 m. od dworca autobusowego, w bezpośrednim sąsiedztwie parku. Taka lokalizacja umożliwia komunikację ze wszystkimi najważniejszymi atrakcjami miasta. Profesjonalna obsługa dokłada wszelkich starań, aby Państwa pobyt w hotelu był wyjątkowy.

Accomodation

Dla gości szukających noclegu w Radomiu przygotowano 92 miejsca noclegowe w 50 pokojach z łazienkami i bezpłatnym dostępem do sieci Wi-Fi. Hotel Iskra posiada pokoje 1, 2 i 3 osobowe oraz pokoje typu studio. Na wyposażeniu pokoi są: radio, TV, czajnik, bezpłatna woda mineralna, zestaw 2 kosmetyków, ręczniki oraz miejsce do pracy przy biurkach. Część pokoi jest klimatyzowana w okresie letnim. Z myślą o rodzinach przybywających z dziećmi na życzenie rodziców hotel udostępnia odpłatnie dostawki w pokojach studio lub łóżeczka niemowlęce (konieczna jest w tym wypadku rezerwacja min 1 dzień przed przyjazdem)

Facilities

Hotel posiada windę oraz jeden pokój 2 osobowy z łazienką przystosowaną dla osób niepełnosprawnych. Obiekt monitorowany jest przez system telewizji dozorowej, nowoczesny system przeciwpożarowy i chroniony jest przez profesjonalną agencję ochrony. Przy hotelu znajduje się dozorowany, płatny parking, mogący pomieścić 10 samochodów osobowych.

Meeting

Hotel Iskra w Radomiu oddaje do dyspozycji gości 3 sale konferencyjne różnej wielkości, idealne do organizacji szkoleń dla niewielkich grup lub rozmowy rekrutacyjne. Dwie spośród 3 sal są wyposażone w rzutnik multimedialny, flipchart oraz są klimatyzowane w okresie letnim.

Additional information

UWAGA Aktualnie restauracja jest nieczynna, śniadania w formie suchego prowiantu dowożone są do hotelu o godz. 8:30, odbiór w recepcji.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top