Hotels Poland Ciechocinek hotels Łazienki II Resort Medical & SPA

Łazienki II Resort Medical & SPA

87-720 Ciechocinek, Raczyńskich 6

W centrum Ciechocinka, 25 km od Torunia znajduje się Łazienki II Resort Medical & SPA. Oferuje komfortowe pokoje z dostępem do Internetu, 10 nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych, które mogą pomieścić łącznie do 1000 osób, Centrum SPA i Rehabilitacji (zabiegi leczniczo-rehabilitacyjne, odnowa biologiczna).

Facilities in hotel
  • Unguarded parking
  • Wireless Internet

Hotel's description

Location

Łazienki II Resort Medical & SPA jest usytuowany w centrum Ciechocinka, 25 km od Torunia. Blisko stuletni obiekt, dawniej znany jako "Łazienki II", po odrestaurowaniu wrócił do swej dawnej świetności. Połączenie nowoczesności z unikalnymi, pałacowymi wnętrzami zapewnia Gościom nie tylko komfort wypoczynku, ale stwarza też możliwości skorzystania z szerokiego zakresu profesjonalnych zabiegów leczniczo-rehabilitacyjnych oraz odnowy biologicznej w nowoczesnym Centrum SPA i Rehabilitacji. Hotel jest obiektem monitorowanym.

Accomodation

Do dyspozycji Gości oddajemy 110 komfortowych pokoi (z łazienką, TV SAT, telefonem oraz dostępem do Internetu), w tym luksusowe dwupoziomowe apartamenty. Posiadamy pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Łącznie oferujemy 250 miejsc noclegowych.

Facilities

W Centrum SPA i Rehabilitacji proponujemy szeroką gamę zabiegów leczniczo-rehabilitacyjnych oraz odnowę biologiczną. Z prawdziwą przyjemnością pomagamy zregenerować ciało i ducha, zapomnieć o stresach dnia codziennego. Doskonałe samopoczucie zapewnią zabiegi pielęgnacyjno-relaksacyjne w Akademii Stylizacji i Urody.

Dining

Niewątpliwym atutem obiektu jest stylowa restauracja serwująca dania kuchni europejskiej i polskiej, a także regionalne kujawskie przysmaki oraz domowe wypieki. Zaletą naszej kuchni jest możliwość zamówienia dań wegetariańskich oraz specjalnego menu dietetycznego z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Klienta po konsultacji z lekarzem i dietetykiem. Dodatkowa atrakcja są zabawy podczas codziennych wieczorków tanecznych przy muzyce na żywo.

Meeting

Łazienki II Resort Medical & SPA jest wymarzonym miejscem do zorganizowania niepowtarzalnego wesela oraz wyjątkowego spotkania rodzinnego. Blisko stuletnie wnętrza zapewniają oryginalną oprawę. Łazienki II Resort Medical & SPA, ponad usługi noclegowe, gastronomiczne oraz kliniczne, pełni również funkcję hotelu MICE. Specjalnie z myślą o Klientach biznesowych przygotowaliśmy 10 nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych, które mogą pomieścić łącznie do 1000 osób oraz bogatą i oryginalną ofertę incentive.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top