Hotels Poland Zegrze hotels Pałac Zegrzyński

Pałac Zegrzyński

05-131 Zegrze, prof. Janusza Groszkowskiego 3

XIX wieczny Pałac Zegrzyński położony jest w tzw. "Zegrzu Północnym" oddalonym o około 30km od Warszawy. Pałac zlokalizowany jest w pobliżu trasy Legionowo - Serock.

Facilities in hotel
  • Wireless Internet
  • Unguarded parking
  • Pool

Hotel's description

Accomodation

XIX wieczny Pałac Zegrzyński oddaje do Państwa dyspozycji 29 miejsc noclegowych w ekskluzywnych pokojach pałacowych oraz 23 miejsca w domkach. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, suszarkę, telefon, lodówkę, sejf i TV. Wszystkie domki zaś wyposażone są w łazienkę, telefon, lodówkę, tv.
Zwierzęta są mile widziane. Skontaktuj się z recepcja by poznać szczegóły pobytu ze zwierzętami.
Cena pokoju zawiera śniadanie i podatek VAT.
Cena domku nie zawiera śniadania, zawiera podatek VAT

Facilities

Parking jest bezpłatny dla wszystkich gości.
Usługi rekreacyjne (baseny, sauna, jacuzzi, sala fitness) w Aqua Parku w Centrum Kongresowym Warszawianka Hotel Wellness & SPA dla Gości Pałacu Zegrzyńskiego bezpłatnie.

Dining

RESTAURACJA PAŁACOWA czynna w godzinach od 12.00 do 22.00
W godzinach 8.00-10.00 restauracja serwuje śniadania.
Restauracja oferuje potrawy kuchni polskiej i kresowej. Stosownie do pory roku na stołach królują potrawy z produktów sezonowych.
Na życzenie posiłki przyrządzane są z indywidualnie dobranych składników trafiających w smak zależnie od apetytu gościa.
KAWIARNIA PAŁACOWA Z PATIO czynna w godzinach od 14.00 do 22.00

Meeting

Dla organizatorów: konferencji, szkoleń, imprez firmowych, menedżerów i prezesów firm szukających miejsc spotkań biznesowych Pałac Zegrzyński to doskonałe miejsce.
Atut stanowi doskonała lokalizacja obiektu. To tylko krok od centrum biznesowego i finansowego stolicy. Oddalenie od miejskiego zgiełku sprzyja atmosferze skupienia, koncentracji w trakcie obrad.
Do dyspozycji są 4 sale konferencyjne z naturalnym światłem, mogące pomieścić od 10 do 60 uczestników. Zapewniamy sprzęt konferencyjny.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top