Pod Kluką

76-200 Słupsk, Kaszubska 22

Hotel Pod Kluką *** mieści się w Słupsku przy ulicy Kaszubskiej i oferuje gościom 23 komfortowe pokoje, dostęp do sauny i jacuzzi, restaurację "Karczma Pod Kluką" oraz zaplecze konferencyjno-bankietowe.

Facilities in hotel
  • Car Park

Hotel's description

Location

Hotel Pod Kluką *** mieści się w Słupsku przy ulicy Kaszubskiej.

Accomodation

W hotelu znajdują się 23 wygodne pokoje z łazienkami, telewizorami LCD, bezpłatnym dostępem do Internetu, klimatyzacją, telefonem i suszarką do włosów. Jeden z pokoi jest również przystosowany dla gości niepełnosprawnych.

Facilities

W cenę każdego pokoju wliczone jest śniadanie i możliwość skorzystania z sauny i jacuzzi.

Dining

Restauracja „Karczma Pod Kluką” to lokal o charakterze swojskim i folklorystycznym, specjalizujący się w daniach kuchni staropolskiej i regionalnej przygotowywanych według tradycyjnych receptur na kuchni węglowej. Restauracja jest w stanie pomieścić 130 osób, a w sezonie letnim dodatkowo otwarty jest ogród ze stacjonarnym grillem na kolejne 120 miejsc.

Meeting

W hotelu mieści się specjalnie zaaranżowana sala konferencyjno-bankietowa, mogąca pomieścić do 200 osób. Sala wyposażona jest w rzutnik multimedialny z ekranem, flipchart, odtwarzacz dvd, bezprzewodowy Internet oraz nowoczesny system nagłaśniający. Na życzenie gości przygotowywany jest bufet kawowy.

Hotel organizuje również wesela, bankiety i przyjęcia okolicznościowe

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top