Hotels Poland Bełchatów hotels Rezydencja Dwór Polski

Rezydencja Dwór Polski

97-400 Bełchatów, Czapliniecka 144

Dwór Polski Residence o standardzie czterogwiazdkowym znajduje się w centrum Polski w Bełchatowie. Ma idealne warunki do pracy i relaksu. Okolica jest cicha i spokojna. Z okien widać piękno parku przyrody na terenie ponad 7 h zieleni. Wśród wielowiekowych drzew są kręte uliczki, po których podczas pobytu w hotelu i innych imprez okolicznościowych goście przechodzą na chwilę wytchnienia lub chęci wysłuchania głosów natury.

Facilities in hotel
  • Wireless Internet
  • Car Park

Hotel's description

Accomodation

Hotel oferuje 70 miejsc noclegowych w komfortowych apartamentach i pokojach. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, luksusowe prześcieradła i pościel, łazienkę, ręczniki i kosmetyki. W budynku Dworu z początku XVIII w. znajdują się cztery apartamenty, w których wygodne łóżka gwarantują spokojny i prawdziwy sen, a ich przestronność daje możliwość relaksu. Niektóre z nich mają bezpośredni dostęp do sąsiadujących tarasów.

Facilities

Rodziny podróżujące z dziećmi mogą korzystać z placu zabaw dla dzieci. Obiekt posiada również miejsce na ognisko. Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów. Dwór Polski zaprasza gości ze zwierzętami czworonożnymi.

Dining

W bliskiej odległości od hotelu znajduje się restauracja, która serwuje dania kuchni polskiej i regionalnej.

Meeting

Rezydencja Dwór Polski oferuje sześć sal konferencyjno-bankietowych. Każda sala wyposażona jest w sprzęt audiowizualny.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top