Hotels Poland Rypsówka

Rypsówka

33-300 , Graniczna 95

Rypsówka to nowoczesny hotel zlokalizowany w Nowym Sączu. Obiekt oferuje zakwaterowanie w wygodnych, jasnych pokojach z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Popradzki Park Krajobrazowy to doskonały tereny na piesze i rowerowe wycieczki.

Facilities in hotel
  • Wireless Internet
  • Unguarded parking

Hotel's description

Location

Hotel posiada dogodną lokalizację, dworzec PKS i PKP w Nowym Sączu są oddalone o 2 km od obiektu, Zamek Królewski- 10 minut jazdy samochodem.

Accomodation

Do dyspozycji gości oddano komfortowo wyposażone pokoje oraz przestronne apartamenty z łazienkami, szybkim i bezpłatnym dostępem do Internetu, TV-SAT oraz telefonem.

Facilities

Szeroka gama usług dodatkowych i udogodnień obejmuje całodobową recepcję, sejf / depozyt, budzenie na telefon, codzienne sprzątanie, bezpłatny parking, saunę (wejście- 20 PLN).

Dining

W cenę pokoju wliczone jest śniadanie. Menu hotelowej restauracji oferuje dania kuchni regionalnej, tradycyjnej oraz europejskiej. Przyjemna atmosfera i profesjonalna obsługa zachęcają do spotkań towarzyskich oraz biznesowych.

Meeting

Hotel zapewnia warunki do organizacji konferencji, spotkań biznesowych i integracyjnych. Sale konferencyjne mogące pomieścić 30 i 60 osób wyposażono w ekran, projektor multimedialny oraz flipchart.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top