Solny

32-020 Wieliczka, Grottgera 27

Położony niedaleko centrum Wieliczki Hotel Solny oferuje wygodne pokoje z balkonem i bezpłatnym dostępem do Internetu. Dodatkowym atutem jest możliwość korzystania z sauny i bezpłatnego parkingu. Hotel jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania regionu.

Facilities in hotel
  • Wireless Internet
  • Car Park
  • Unguarded parking

Hotel's description

Location

Obiekt oddalony jest o 1 km od Kopalni Soli w Wieliczce, 10 km od centrum Krakowa, 30 km od Międzynarodowego lotniska Kraków-Balice.

Accomodation

Komfortowo i funkcjonalnie umeblowane pokoje 1 i 2- osobowe wyposażono w TV, telefon, dostęp do Internetu przestronną łazienkę z kabiną prysznicowa oraz balkon.

Facilities

Hotelowa recepcja czynna jest przez całą dobę. Goście mają dostęp do sauny, stołu do bilarda oraz bezpłatnego parkingu.

Dining

W cenę pokoju wliczone jest śniadanie. Hotelowa restauracja serwuje smaczne dania kuchni polskiej oraz międzynarodowej i oferuje organizację różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Bar zaprasza na wyśmienite drinki i smaczne przekąski.

Meeting

Hotel posiada dwie sale konferencyjno-szkoleniowe, mieszczące do 100 osób, wyposażone w: bezprzewodowy dostęp do Internetu, TV, rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, papier, pisaki.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top