Tumski

09-400 Płock, Piekarska 9

Zlokalizowany w centrum Płocka Hotel Tumski oprócz luksusowych warunków do wypoczynku, jak i pracy oferuje wykwintne smaki serwowanych w restauracji potraw oraz nowoczesne centrum konferencyjne.

Facilities in hotel
  • Wireless Internet
  • Guarded parking

Hotel's description

Location

Pomimo lokalizacji w centrum miasta hotel położony jest w cichym zakątku. Stary Rynek oddalony jest od hotelu o 100 metrów, w zasięgu krótkiego spaceru znajdują się najważniejsze atrakcje miasta: Amfiteatr, Bazylika Katedralna czy Zamek Książęcy.

Accomodation

Obiekt mieści 26 luksusowych pokoi: 8 pokoi dwuosobowych z dwoma oddzielnymi łóżkami, 10 pokoi dwuosobowych ze wspólnym łożem małżeńskim, 7 pokoi jednoosobowych oraz 1 apartament. Wszystkie wyposażono w eleganckie meble, TV kablową, dostęp do Internetu oraz nowoczesną łazienkę

Facilities

Oferta usług dodatkowych obejmuje wypożyczalnię samochodów, sprzętu Nordic Walking, usługi transportowe (transfer z/ na lotnisko), usługę Room service (35PLN), możliwość wzięcia udziału w spływie kajakowym. Opłata za miejsce parkingowe wynosi 25 PLN.

Dining

Cena noclegu zawiera śniadanie serwowano w restauracyjnym patio od godz. 6.30 do 10.30. Hotelowa restauracja zaprasza na kulinarną podróż po świecie kuchni śródziemnomorskiej i polskiej.

Meeting

Do dyspozycji gości pozostaje nowoczesna sala bankietowa przygotowana na przyjęcie 250 osób, wyposażona w profesjonalny system nagłaśniający, projektor wysokiej klasy oraz ekran To doskonałe miejsce do organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych. W bezpośrednim sąsiedztwie sali znajduje się ogródek z widokiem na Wisłę.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top