Verde Montana

57-350 Kudowa Zdrój, 1-go Maja 25

Hotel Verde Montana**** położony w pięknym mieście uzdrowiskowym Kudowie Zdrój u podnóża Gór Stołowych. To największy (ponad 400 miejsc noclegowych) i najnowocześniejszy hotel w Kotlinie Kłodzkiej.

Facilities in hotel
  • Unguarded parking
  • Car Park
  • Pool
  • Wireless Internet

Hotel's description

Accomodation

Ponad 400 miejsc noclegowych w 141 dużych, jasnych pokojach dostępnych w Hotelu Spa w Kudowie położonej u podnóża Gór Stołowych z indywidualnie projektowanymi meblami, telefonem, oraz eleganckimi łazienkami, pozwala nie tylko odpocząć w poczuciu komfortu i luksusu, ale również poczuć się wyjątkowo.

Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje na II-V piętrze a wśród nich:
82 pokoje dwuosobowe z możliwością dostawienia dodatkowego łóżka,
1 apartament exclusive,
3 apartamenty de lux dwupokojowe z dużymi tarasami,
2 apartamenty dwupokojowe,
11 pokoi rodzinnych dwupokojowych,
3 pokoje rodzinne jednopokojowe,
2 apartamenty rodzinne dwupokojowe.

Dining

W elegancko urządzonej RESTAURACJI "Flamingo" pomieścimy jednocześnie 400 osób. Zaspokoimy tutaj gusta nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Oferujemy dania będące odbiciem charakterystycznych kuchni całego świata, które Szef Kuchni specjalnie komponuje dla naszych Gości. Harmonijnie dobrane gatunki win i wyśmienite desery uzupełnią perfekcyjnie skomponowane egzotyczne potrawy.

W stylowym lobby barze Hotelu Verde Montana organizowane są przyjęcia i bale. Zapewniamy uroczystą aranżację Sali oraz menu dostosowane do okoliczności.

Drewniana chata w stylu regionalnym, stojąca na hotelowym dziedzińcu – to idealne miejsce, aby wspólnie pobiesiadować.
Murowane palenisko z grillem, kamienna podłoga, drewniane ławy i stoły nakryte obrusami rodem z chłopskiej chaty – wszystko to tworzy niepowtarzalny klimat staropolskiej chaty biesiadnej oraz świetną ciepłą atmosferę do wspólnej zabawy.

Proponujemy również klub Barracuda z imprezami tematyczne z muzyką na żywo oraz odpowiednio dobranymi alkoholami i przekąskami.

Meeting

Sale konferencyjne wyposażone zostały w niezbędny sprzęt audio-wizualny, przeznaczone do organizacji konferencji, szkoleń.

Atutem naszego Hotelu jest oddalenie od miejskiego zgiełku, co sprzyja atmosferze skupienia, koncentracji w trakcie obrad.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top