Villa P'alinka

87-720 Ciechocinek, Zdrojowa 2a

Villa P'alinka to kameralny obiekt hotelowy zlokalizowany w sercu Ciechocinka, oferujący zakwaterowanie w stylowo zaaranżowanych pokojach z dostępem do Internetu i śniadaniem. .

Facilities in hotel
  • Wireless Internet
  • Guarded parking

Hotel's description

Location

Villa znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego, deptaka, Tężni i Teatru Letniego. Dogodna lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do bogatej bazy gastronomiczno-rozrywkowej. W odległości 200m od hotelu znajduje się kompleks basenowy z saunami i masażami wodnymi.

Accomodation

Obiekt oferuje 16 eleganckich pokoi z dostępem do Internetu: przytulne pokoje Standard, przestronne Komfort z minibarem i Apartament z minibarem i jacuzzi.

Facilities

Obiekt dysponuje bezpłatnym parkingiem oraz parkingiem strzeżonym, dodatkowo płatnym. Na terenie obiektu istnieje możliwość skorzystania z różnego rodzaju masaży. Szczegółowych informacji udziela recepcja.

Dining

Cena noclegu zawiera śniadanie w formie bufetu. Istnieje możliwość wykupienia obiadów lub kolacji. Cafe Zdrojowa to stylowa kawiarnia, w której podawana jest aromatyczna kawa i słodkie desery.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top