Wiejce Palace

66-430 Wiejce, Wiejce 17 A

Pałac Wiejce położony w sercu Puszczy Noteckiej w sąsiedztwie rzeki Warty to oaza spokoju. Obiekt położony jest z dala od ruchliwych dróg i zgiełku dużych miast. Dlatego to miejsce doskonałe zarówno dla Klienta biznesowego jak i indywidualnego. Obiekt znajduje się 1,5 godziny drogi od Poznania oraz o 2 godziny drogi od Berlina.

Facilities in hotel
  • Wireless Internet
  • Car Park

Hotel's description

Accomodation

W historycznych wnętrzach Pałacu do dyspozycji Gości oddajemy pokoje jedno- i dwuosobowe typu Standard, pokoje dwuosobowe typu Superior oraz dwa przestronne Apartamenty – Złoty i Zielony. Bardzo ważna część Majątku stanowią malowniczo położone budynki: Rządcówka, Folwark oraz Domek Ogrodnika. Dzięki nim możemy zaoferować Państwu nocleg nawet dla 140 osób.

Facilities

Do dyspozycji gości oddajemy Restaurację Szmaragdową, taras przy restauracji, Ogród Zimowy, Altanę Grillową oraz Drink Dar.

Za dodatkową opłatą udostępniamy również Mini-Spa oraz wypożyczalnie rowerów.

Otoczenie Majątku jest rajem dla grzybiarzy, amatorów ciszy, miłośników wędrówek pieszych, wycieczek rowerowych oraz przejażdżek konnych. Przepływająca w bezpośrednim sąsiedztwie rzeka Warta oraz zlokalizowana nad jej brzegiem Przystań Wiejce stwarzają wyjątkowe możliwości dla miłośników turystyki wodnej, zaś rozlewisko rzeki i liczne jeziora zapewnią wędkarzom niesamowite łowy.

Dining

W okresie od wiosny do jesieni zapraszamy wszystkich do naszej weekendowej restauracji, w której Szef Kuchni, bazując na regionalnych i sezonowych produktach, przygotuje potrawy pełne polskiego, niepowtarzalnego smaku.

Meeting

Podchodzimy indywidualnie do każdego Klienta, starając się za wszelką cenę dostosować do jego potrzeb organizacyjnych oraz finansowych. Oferujemy 7 w pełni wyposażonych sal konferencyjno-szkoleniowych. Współpracując z wieloma sprawdzonymi firmami eventowymi, jesteśmy gotowi zapewnić również dodatkowe atrakcje, od tych najbardziej popularnych po te nietuzinkowe.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top