Hotels Poland Wileński

Wileński

10-051 , Ryszarda Knosały 5

Położony w centrum Olsztyna Hotel Wileński to połączenie usług świadczonych w najwyższym standardzie, doskonałej lokalizacji i wyśmienitej kuchni. W ofercie znajdują się stylowe pokoje z dostępem do Internetu oraz zaplecze konferencyjne.

Facilities in hotel
  • Guarded parking
  • Wireless Internet

Hotel's description

Location

Hotel znajduje się przy ul. Knosały 5, niedaleko Starego Miasta.

Accomodation

Obiekt mieści 27 stylowych, ekskluzywnie wyposażonych pokoi 1 i 2 osobowych, w tym pokoje o podwyższonym standardzie oraz luksusowy apartament wileński. Wyposażenie pokoi obejmuje TV, telefon, dostęp do internetu, minibar oraz nowoczesną łazienkę. Nowością są EKO – pokoje- bez źródeł szkodliwego promieniowania: odbiorniki TV, modemy.

Facilities

Przy budynku znajduje się parking płatny 20 PLN/doba. Oferta Spa obejmuje jacuzzi, saunę suchą i łaźnię parową, zabiegi pielęgnacyjne i upiększające oraz masaże.

Dining

W stylowych wnętrzach hotelowej Restauracji serwowane są wyborne dania kuchni kresowej i europejskiej. To doskonałe miejsce na kameralne spotkania rodzinne czy biznesowe. Bar i sala klubowa to doskonałe miejsce do odpoczynku i relaksu. Bar zaprasza na oryginalne nalewki, piwa kresowe oraz cocktaile.

Meeting

Hotel oferuje 5 sal konferencyjnych wyposażonych w nowoczesny sprzęt techniczny. Istnieje możliwość zorganizowania przerw kawowych czy obiadowych.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top