Hotels Poland Apartgdynia

Apartgdynia

81-001 , Hutnicza 1a

ApartGdynia to nowoczesny i komfortowy aparthotel zlokalizowany niedaleko portu w Gdyni. Oddajemy do dyspozycji 45 wygodnych apartamentów typu studio z prywatną łazienką i aneksem kuchennym

Facilities in hotel
  • Wireless Internet
  • Car Park

Hotel's description

Location

Apartgdynia zlokalizowany jest w Gdyni na Pomorzu, w pobliżu Portu Gdynia i Stoczni Gdynia. Centrum handlowe Batory oddalone jest od obiektu o 3,5 km, a Skwer Kościuszki - o 3,9 km. Odległość od najbliższego lotniska - portu lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy - wynosi 18 km.

Accomodation

W naszym aparthotelu przygotowaliśmy niezależne apartamenty typu studio dla wynajmu na długi i krótki termin. Każda jednostka wyposażona jest w aneks kuchenny oraz łazienkę. W każdym studio istnieje możliwość łączenia łóżek. Dla większej wygody jest do dyspozycji telewizor, meble garderobiane oraz wyposażenie drobne. W każdym studiu dostępny jest bezprzewodowy, szybki Internet.

Facilities

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom możemy zorganizować przewóz jednej lub więcej osób. Wliczając w to transfer z lotniska. W naszym obiekcie oferujemy usługi typu concierge – zorganizujemy Twój pobyt tak, żeby niczego Ci nie zabrakło. Powiedz nam czego potrzebujesz. Dostępny jest bezpłatny parking.

Dining

Przygotowaliśmy dla Ciebie możliwość pełnego lub częściowego wyżywienia w formie cateringu. Istnieje możliwość dostosowania ilości do potrzeb.

Meeting

Istnieje możliwość wynajęcia sali konferencyjnej niedaleko aparthotelu. Współpracujemy z obiektami o różnej wielkości.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top
Get Ready for a Polish Journey
Book your last minute spot on the Grand Tour of Poland and save 10%! This special offer applies to the tour departing on June 28th. Don't miss out!
Explore the beauty of Poland on the itinerary which will inspire and enrich travelers of any age.
Grand Tour of Poland
SAVE 10%