Hotels Poland Sosnowiec hotels Art Hotel's Sosnowiec

Art Hotel's Sosnowiec

41-200 Sosnowiec, Partyzantów 11

Art Hotel's w Sosnowcu przy ulicy Partyzantów 11 posiada pokoje o wysokim standardzie wykończenia, które zostały zaprojektowane z myślą o Gościach szukających dogodnej lokalizacji i oczekujących usług na najwyższym poziomie.
Doskonała lokalizacja w spokojnej części Sosnowca, w bliskim sąsiedztwie budynku Sądu oraz ZUS.

Facilities in hotel
  • Wireless Internet

Hotel's description

Accomodation

Art Hotel's Sosnowiec oferuje noclegi w pokojach jedno- i dwuosobowych oraz apartamentach. Łącznie dysponuje 49 miejscami w 28 pokojach w następującej specyfikacji:
• 7 pokoi jednoosobowych (nowoczesne, wygodne pokoje wyposażone w bezpłatny dostęp do Internetu Wi-Fi, duży telewizor z płaskim ekranem, miejsce do pracy, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz bardzo komfortową łazienkę z kabiną prysznicową, z suszarką do włosów oraz dużym lustrem),
• 11 pokoi dwuosobowych typu TWIN (przestronne, wygodne pokoje wyposażone w dwa pojedyncze łóżka, bezpłatny dostęp do Internetu Wi-Fi, telewizor z płaskim ekranem, miejsce do pracy, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz bardzo dużą, komfortową łazienkę z kabiną prysznicową lub wanną. W łazience znajduje się profesjonalna suszarka do włosów oraz duże lustro),
• 7 pokoi dwuosobowych typu Queen (bardzo przestronne, wygodne pokoje z jednym podwójnym łóżkiem wyposażone w bezpłatny dostęp do Internetu Wi-Fi, telewizor z płaskim ekranem, miejsce do pracy, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz bardzo komfortową łazienkę z kabiną prysznicową lub narożną wanną. W łazience znajduje się suszarka do włosów oraz obszerne lustro),
• 3 Apartamenty (apartamenty to ekskluzywne połączenie wyjątkowego wzornictwa z komfortem użytkowania. Wyposażone w bezpłatny dostęp do Internetu Wi-Fi, telewizor z płaskim ekranem, miejsce do pracy, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz przestronną, komfortową łazienkę z kabiną prysznicową, profesjonalną suszarką do włosów oraz dużym lustrem).

Facilities

• bezprzewodowy, bezpłatny Internet Wi-Fi na terenie całego obiektu,
• bezpłatny, monitorowany parking,
• całodobowy dostęp do darmowej, świeżo mielonej kawy oraz czekolady i herbaty,
• zestaw powitalny w każdym pokoju.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top
Get Ready for a Polish Journey
Book your last minute spot on the Grand Tour of Poland and save 10%! This special offer applies to the tour departing on June 28th. Don't miss out!
Explore the beauty of Poland on the itinerary which will inspire and enrich travelers of any age.
Grand Tour of Poland
SAVE 10%