Autotechnik

17-100 Bielsk Podlaski, Białostocka 86

Hotel zlokalizowany jest w Bielsku Podlaskim.

Facilities in hotel
  • Wireless Internet
  • Unguarded parking

Hotel's description

Accomodation

Do Państwa dyspozycji jest 12 pokoi w następującej strukturze: - 10 pokoi dwuosobowych - 2 pokoje trzyosobowe Do Państwa dyspozycji jest również parking, TV w jadalniach oraz nieodpłatnie Wi-Fi. W obiekcie nie ma recepcji. Zameldowanie max. do godziny 17.

Facilities

Pokoje wyposażone są w wygodne łóżka, dostęp do całkowicie wyposażonych kuchni, sanitariatów, TV oraz WiFi. Obiekt jest sprzątany co drugi dzień przez uczciwy personel. Do dyspozycji gości pralka automatyczna z chemią gratis, w łazienkach suszaszarki do odzieży.

Dining

Do dyspozycji naszych gości są dwie w pełni wyposażone kuchnie. Każda kuchnia wyposażona jest w płyty indukcyjne, mikrofalę, lodówkę, zlewozmywak, czajnik elektryczny, naczynia, sztućce oraz wszystkie inne niezbędne przybory.

Additional information

W obiekcie nie ma recepcji. Zameldowanie max. do godziny 17.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top
Get Ready for a Polish Journey
Book your last minute spot on the Grand Tour of Poland and save 10%! This special offer applies to the tour departing on June 28th. Don't miss out!
Explore the beauty of Poland on the itinerary which will inspire and enrich travelers of any age.
Grand Tour of Poland
SAVE 10%