Hotels Poland Best-inn

Best-inn

85-372 , Łochowska 69

Best Inn to położony w leśnej enklawie w Bydgoszczy hotel, który oferuje zakwaterowanie w przestronnych, komfortowych pokojach z bezprzewodowym dostęp do Internetu oraz możliwością wykupienia śniadań, obiadów i kolacji.

Facilities in hotel
  • Car Park
  • Wireless Internet

Hotel's description

Location

Hotel znajduje się w zielonej części Bydgoszczy. Odległości orientacyjne: Dworzec PKP Bydgoszcz Główny- 8 km, Dworzec autobusowy- 9 km, Stare Miasto- 8 km. Lokalizacja zapewnia doskonałe warunki do aktywnego spędzania czasu wolnego.

Accomodation

Do dyspozycji gości oddano pokoje: 1 osobowy, 2 osobowy TWIN, 2 osobowy DOUBLE, 3 osobowy, 3 osobowy 2+1, Apartament 2 osobowy z jaccuzy DE LUX, Apartament 3 osobowy z jaccuzi oraz studio rodzinne, wyposażone w komfortowe łóżka, telefon, czajnik bezprzewodowy oraz łazienkę z kabiną prysznicową. Apartamenty posiadają dodatkowo wannę z hydromasażem. Goście mają również dostęp do wspólnej kuchni mieszczącej się na I piętrze.

Facilities

Udogodnienia obejmują bezpłatny parking oraz czynna przez całą dobę recepcję.

Dining

Cena wyżywienia (opcja): śniadanie: 15PLN, obiad 20PLN , kolacja 15PLN. W hotelu znajduje się kawiarnia oraz bar.

Meeting

Best Inn dysponuje elegancką salą konferencyjną na około 200 osób, którą można zaaranżować zależnie od potrzeb. To idealne miejsce dla organizacji szkoleń, konferencji, spotkań integracyjnych. Na indywidualne życzenia gości udostępniany jest sprzęt techniczny: rzutnik multimedialny, suchościeralna tablica, flipchart oraz dostęp do bezprzewodowego internetu.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top