Hotels Poland Focus Hotel Premium Bydgoszcz

Focus Hotel Premium Bydgoszcz

85-029 , Bernardyńska 13

Nowoczesny, 4-gwiazdkowy hotel w standardzie Premium oferuje gościom 88 przestronnych i komfortowo wyposażonych pokoi z malowniczym widokiem na rzekę Brdę. Stanowi wyjątkową bazę zarówno dla klientów biznesowych jak i tych, którzy podróżują w celach turystycznych.

Facilities in hotel
  • Unguarded parking
  • Wireless Internet

Hotel's description

Accomodation

Hotel oferuje wygodne noclegi w 88 komfortowych, klimatyzowanych pokojach. Wyposażenie obejmuje szerokie łóżko, płaski telewizor LCD, szafę oraz praktyczne biurko do pracy. Dla wygody Gości w pokoju znajduje się zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz woda mineralna.

Meeting

Hotel dysponuje 206 m2 nowoczesnej powierzchni konferencyjnej. W jej skład wchodzą 3 sale konferencyjne, 2 z nich dzięki mobilnym ścianom można dowolnie konfigurować i indywidualnie dopasowywać do potrzeb spotkania. Przestronne wnętrza i profesjonalne zaplecze gastronomiczne sprawiają, że obiekt jest doskonałym miejscem na zorganizowanie spotkań biznesowych.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top