Hotels Poland Krakow hotels Golden Tulip Krakow Kazimierz

Golden Tulip Krakow Kazimierz

31-062 Krakow, Krakowska 28

Hotel zlokalizowany jest w zabytkowej dzielnicy Krakowa – na Kazimierzu, obok Kościoła Bożego Ciała z XIV wieku ,w pobliżu Placu Wolnica i Muzeum Etnograficznego, 5 minut pieszo do Zamku Królewskiego na Wawelu, Starego miasta i 10 minut pieszo do Rynku Głównego.
Dworzec Główny PKP znajduje się w odległości 3 km od hotelu , Lotnisko Balice imienia Jana Pawła II w odległości 15 km ( istnieje bezpośrednie połączenie pociągiem z lotniska do Dworca PKP , czas dojazdu 17’,cena za bilet w jedną stronę 8 zł za osobę ), Lotnisko Katowice – Pyrzowice to tylko godzina drogi autostradą, odległość 110 km.

Facilities in hotel
  • Unguarded parking
  • Wireless Internet

Hotel's description

Accomodation

Hotel „Golden Tulip Krakow Kazimierz” oferuje zakwaterowanie w nowoczesnych, komfortowych pokojach jednoosobowych, dwuosobowych z dwoma oddzielnymi łóżkami, z jednym podwójnym łóżkiem i możliwością przygotowania dostawki.
Hotel posiada 139 pokoi. Wszystkie wyposażone są w telewizory ledowe, telefon, indywidualnie sterowaną klimatyzację, szybkie, bezpłatne łącze internetowe (przewodowe i WiFi), sejf, mini bar, zestaw do parzenia kawy i herbaty, telewizję satelitarną, kanały radiowe, nowoczesny system kontroli dostępu do pokoi hotelowych Mifare. Każdy pokój posiada łazienkę wyposażoną w prysznic, suszarkę do włosów, ręczniki i środki higieniczne.
Zainstalowano nowoczesny System kontroli dostępu do pokoi hotelowych o najwyższych technologicznych standardach zabezpieczenia w technologii Mifare.

Facilities

Na terenie całego hotelu jest dostępny bezprzewodowy, bezpłatny Internet WIFI.
W hotelu znajduje się podziemny parking - zakaz wjazdu samochodów z LPG.
Jedyny wjazd/wyjazd na parking hotelowy windą samochodową o wymiarach: wysokość: 2.00 m, długość: 5.35 m, szerokość: 2.20 m. Hotel „Golden Tulip Krakow Kazimierz” to nowocześnie zaprojektowany hotel:
- w częściach wspólnych hotelu zastosowano nowoczesny System Audio-Video pozwalający na strefowe sterowanie obrazem, światłem i dźwiękiem, pozwalające na stworzenie indywidualnej atmosfery poszczególnych części hotelu
- w lobby barze zastosowany został nowoczesny System telewizorów w tafli lustra tzw. System LATET – Miror Display
- w restauracji i sali konferencyjnej nowoczesny funkcjonuje System sterowania oświetleniem oraz oświetleniem RGB oraz System informacyjny Digital Signage pozwalający na profesjonalną obsługę wszelkiego rodzaju imprez, eventów, konferencji i spotkań
- zainstalowano nowoczesny System BMS ( Building Management System) dla hotelu przyjazny dla środowiska, pozwalający w maksymalny sposób zwiększyć komfort pobytu gościa w pokojach hotelowych poprzez indywidualne sterowania ogrzewaniem i klimatyzacją itd.

Dining

Na Gości Hotelu Golden Tulip Krakow Kazimierz czeka klimatyzowana, elegancko urządzona Restauracja ”Estragon”, mogąca przyjąć 160 osób. Restauracja podaje klasyczne dania kuchni polskiej w nowej odsłonie.
W restauracji serwowane są śniadania w formie bufetu w godzinach:
Poniedziałek - Piątek, w godzinach 7.00-10.00
Sobota - Niedziela, w godzinach 7.00-11.00

„Strong Gold Bar & Lobby „ zaprasza na szeroką gamę klasycznych koktajli oraz ich wariacje , polskie wódki i nalewki, aromatyczną kawę i herbatę. Ponadto podajemy piwa z rzemieślniczych browarów oraz polskie tapas.

Meeting

Hotel Golden Tulip Krakow Kazimierz posiada klimatyzowaną salę konferencyjną, w pełni wyposażoną w nowoczesne projektory multimedialne, ekrany projekcyjne instalacyjne tj. wbudowane i sterowane automatycznie w zależności od podziału Sali i sposobu jej wykorzystania, dynamiczne, bezprzewodowe mikrofony, sprzęt audiowizualny, nowoczesne projektory multimedialne, ekrany, flipchart. Podczas spotkań gwarantujemy pełny serwis gastronomiczny, w sali dostępny jest bezprzewodowy, Internet WIFI.

Additional information

Na terenie całego hotelu obowiązuje zakaz palenia.
W przypadku płatności na miejscu Hotel akceptuje płatność jedynie w walucie PLN gotówką lub kartą kredytową/płatniczą.

Podczas zameldowania należy okazać kartę kredytową, której użyto do dokonania rezerwacji z płatnością na miejscu w hotelu.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top