Hotels Poland Ostaniec

Ostaniec

42-425 Podlesice k / Kroczyc, Podlesice k/Kroczyc 82

W sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, z dala od wielkomiejskiego zgiełku, u stóp majestatycznej Góry Zborów – rezerwatu przyrody położony jest Hotel OSTANIEC. Oferuje Gościom wygodne pokoje, klimatyzowana sale korporacyjną (z możliwością podziału na dwie mniejsze), saunę, siłownię, korty tenisowe.

Facilities in hotel
  • Car Park
  • Wireless Internet

Hotel's description

Location

Hotel OSTANIEC zaprasza do korzystania z uroków jurajskiej krainy, proponując swoim Gościom szerokie możliwości uprawiania różnych form turystyki i rekreacji, zarówno latem jak i zimą.

Accomodation

W naszej nowej ofercie hotelowej znajdują się:
- 38 pokoi 2-osobowych,
- 9 pokoi studio (dwupokojowych),
- 1 apartament,
- 1 pokój jednoosobowy przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Facilities

Wszystkim Tym z naszych Gości, którzy dbają o swoją sprawność fizyczną polecamy:
- korty tenisowe o nawierzchni z trawy syntetycznej
- sauna
- siłownia
- wypożyczalnia rowerów górskich
- Tenis stołowy
- Organizacja ogniska
Na Gości zmotoryzowanych oczekuje strzeżony parking na 130 pojazdów.

Dining

Hotel OSTANIEC to najlepsze miejsce do organizacji wystawnego obiadu, eleganckiej kolacji, uroczystego bankietu lub przyjęcia okolicznościowego. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy klimatyzowaną salę restauracyjną połączoną z ogrodem zimowym.
Bezpośrednio do Ogrodu zimowego przylega letni taras, gdzie polecamy wyśmienite desery przy dobrej kawie oraz orzeźwiające drinki. Wykwalifikowany i dyskretny personel serwuje dania kuchni polskiej i europejskiej. Na spotkania towarzyskie w kameralnym gronie zapraszamy do przytulnego wnętrza drink baru z kominkiem dla 30 osób.
Dla wszystkich miłośników potraw z grilla oraz osób lubiących spędzać czas ze swoimi przyjaciółmi i rodziną na świeżym powietrzu, oddajemy do dyspozycji kominki plenerowe na 100 i 130 osób. Kulinarne gusty naszych Gości z pewnością zaspokoi wyszukane menu dań staropolskich.
W trosce o naszych najmłodszych Gości nasza restauracja wyposażona została w szereg udogodnień dla dzieci.

Meeting

Posiadamy duże doświadczenie w organizacji sympozjów, seminariów, konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych oraz imprez z programem artystycznym. Hotelowy zespół sal konferencyjnych przygotowany jest na przyjęcie maksymalnie 130 osób.
Eleganckie klimatyzowane sale są zaciemniane, wyposażone w nagłośnienie i oświetlenie, dostęp do Internetu. Istnieje możliwość konfiguracji stołów i krzeseł. Do dyspozycji Gości oddajemy profesjonalny sprzęt tj.: rzutnik multimedialny, rzutnik folii, rzutnik slajdów, ekran, mikrofon, tv, video, flipchart, tablica sucho-ścieralna.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top