Hotels Poland Pałac

Pałac

85-687 , Konna 10

Zlokalizowany na terenie atrakcyjnego parku Myślęcinek w Bydgoszczy Hotel Pałac oferuje zakwaterowanie w zaaranżowanych w secesyjnym stylu pokojach z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

Facilities in hotel
  • Wireless Internet
  • Unguarded parking

Hotel's description

Location

Hotel okala Leśny Park Kultury i Wypoczynku, w sąsiedztwie znajduje się stadnina koni, centrum Bydgoszczy jest 5 km od. Lokalizacja taka zapewnia idealne warunki do aktywnego wypoczynku.

Accomodation

Pałac pochodzący z przełomu XIX i XX wieku mieści 15 komfortowych pokoi z łazienkami, urządzonych w stylu secesyjnym: 8 dwuosobowych, 5 jednoosobowych i 2 apartamenty, wyposażonych w TV SAT, bezprzewodowy internet wifi oraz telefon.

Facilities

Kameralna restauracja z kominkiem serwuje tradycyjne dania kuchni staropolskiej, a drink bar zaprasza na znakomite drinki, koktajle i smaczne przekąski.

Meeting

Hotel zapewnia kompleksową obsługę konferencji, szkoleń i wszelkiego typu spotkań biznesowych z dostępem do klimatyzowanych, dobrze wyposażonych sal konferencyjnych z bezprzewodowym dostępem do Internetu, projektorem multimedialnym, ekranem, rzutnikiem, telewizorem, magnetowidem.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top