Hotels Poland Pałac

Pałac

85-687 , Konna 10

Hotel "Pałac" mieści się w Leśnym Parku Myślęcińskim, niezwykle atrakcyjnym pod względem krajobrazowym i przyrodniczym. "Pałac" zbudowany został na przełomie XIX i XX wieku w majątku ziemskim Myślęcinek. Restaurowany w latach 1994-1998, odzyskał swoja dawną świetność. Z hotelem sąsiaduje Ogród Botaniczny (11 kaskadowych stawów, 430 gatunków roślin), Ogród Fauny Polskiej - ZOO (500 okazów zwierząt) oraz stadnina koni (30 koni do jazdy wierzchem lub w zaprzegu). Hotel "Pałac", mimo że położony zaledwie 5km od centrum miasta zapewnia ciszę, kontakt z przyrodą, świeże powietrze.

Facilities in hotel
  • Wireless Internet
  • Unguarded parking

Hotel's description

Accomodation

Oferujemy 15 pokoi z łazienkami (8 dwuosobowych, 5 jednoosobowych i 2 apartamenty)

Facilities

wyposażonych w telewizję satelitarną oraz linie telefoniczne. Wszystkie pokoje urządzone są w stylu secesyjnym.

Dining

Na miejscu znajduje się restauracja (80 miejsc), w której serwujemy tradycyjne dania kuchni staropolskiej.Zapraszamy również do przytulnego drink baru.

Meeting

Posiadamy odpowiednio wyposażone sale konferencyjne. Jedną dużą do 100 osób i dwie małe do 20 osób. Sale konferencyje udostępniamy za darmo gdy osoby uczestniczące w konferencji skorzystają z ofert naszej kuchni. Umożliwiamy bezpłatne korzystanie z bezprzewodowego dostępu do sieci internet Hot@Spot.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top
Ready for your next adventure?
Poland is waiting!
Subscribe to our newsletter
for the latest travel inspiration, tips, and offers.