Hotels Poland Silesia

Silesia

34-312 Międzybrodzie Bialskie , Brodek 4

Międzybrodzie Bialskie to malownicza miejscowość, położona w Beskidzie Małym u podnóża góry Żar, na zachodnim brzegu Jeziora Międzybrodzkiego. Wśród tak pięknych terenów położony jest Ośrodek Silesia, który oferuje wygodne pokoje, 3 sale konferencyjne, halę sportową, kort tenisowy, boisko do siatkówki,siłownię, saunę, jacuzzi, gabinet masażu, plac zabaw dla dzieci, parking.

Facilities in hotel
  • Wireless Internet
  • Unguarded parking

Hotel's description

Location

Międzybrodzie Bialskie to malownicza miejscowość, położona w Beskidzie Małym u podnóża góry Żar, na zachodnim brzegu Jeziora Międzybrodzkiego, powstałego jako zbiornik retencyjny na rzece Sole, oferująca turystom doskonałe warunki wypoczynku o każdej porze roku. Jest doskonałą bazą wypadową do organizowania górskich wycieczek pieszych, między innymi na GÓRĘ ŻAR, skąd można podziwiać piękną panoramę Kotliny Żywieckiej, otaczającej kaskadę rzeki Soły. Na górę prowadzi kolej linowo-terenowa o długości 1330m, natomiast w sezonie zimowym do dyspozycji narciarzy jest wspaniała trasa narciarska, sztucznie ośnieżona, oświetlona z nagłośnieniem o długości 1600m.

Accomodation

Ośrodek dysponuje 75 miejscami noclegowymi w nowo wyremontowanych pokojach 2 i 3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażonych w TV SAT oraz 2 dwupokojowymi apartamentami z łazienką, TV SAT, lodówką i czajnikiem.

Facilities

Obiekt posiada:
halę sportową 33x12m, kort tenisowy, boisko do siatkówki,
siłownię, saunę,jacuzzi, gabinet masażu, zadaszone miejsce na grilla,plac zabaw dla dzieci, parking.
Na życzenie gości istnieje możliwość organizacji
wycieczek górskich z przewodnikiem,zwiedzania Elektrowni
szczytowo - pompowej na górze Żar, zwiedzania Muzeum Browaru w Żywcu,Muzeum Jana Pawła II w Wadowicach,Parku Miniatur w Inwałdzie. Do dyspozycji gości:
1 godz. hali sportowej, siłowni dziennie (w wyznaczonych godzinach), 10% upustu w hotelowej restauracji, pizzerii oraz na saunę i jacuzzi.

Dining

Na terenie Ośrodka znajduje się restauracja serwująca dania kuchni polskiej; pizzeria.

Meeting

W ośrodku znajdują się 3 sale konferencyjne na 300, 150 i 30 miejsc oraz wszelki sprzęt niezbędny do organizacji szkoleń i konferencji.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top