Hotels Poland Słoneczny Młyn

Słoneczny Młyn

85-027 , Jagiellońska 96

Słoneczny Młyn w Bydgoszczy to czterogwiazdkowy hotel nad rzeką Brdą. Hotel mieści się w zaadaptowanym budynku zabytkowego młyna zbożoweg i oferuje gościom 96 przytulnych pokoi z pełnym wyposażeniem, restaurację, bar, klub nocny, strefę Spa oraz solidne zaplecze konferencyjne.

Facilities in hotel
  • Wireless Internet
  • Car Park
  • Unguarded parking
  • Guarded parking

Hotel's description

Location

Czterogwiazdkowy Hotel Słoneczny Młyn położony nad rzeką Brdą w Bydgoszczy. Hotel to zaadaptowany budynek XIX-wiecznego młyna zbożowego, otoczonego malowniczym ogrodem z możliwością zejścia nad samą rzekę.

Słoneczny młyn znajduje się nieopodal centrum Bydgoszczy, przy skrzyżowaniu głównych tras ogólnopolskich (Gdańsk – Poznań i Warszawa-Szczecin). Przy samym hotelu znajduje się przystań tramwaju wodnego, w odległości 1 kilometra znajduje się dworzec PKS, od Starego Rynku dzielą go jedynie 2 kilometry, a do lotniska i dworca PKP - 4 kilometry.

Accomodation

Wystrój wnętrz hotelu Słoneczny Młyn to nawiązanie do stylów modnych na początku XX wieku z elementami secesyjnymi i Art Deco. Każde z pięter hotelu oddaje klimat jednej pory roku: wiosny, lata, jesieni, zimy.Dla gości hotelowych przygotowano 96 wygodnych, dobrze wyposażonych pokoi.

3 pokoje 1-osobowe
84 pokoje 2-osobowe
4 pokoje typu Junior Suite
4 pokoje typu Superior
1 Apartament dwupoziomowy

2 pokoje przystosowane są dla osób niepełnosprawnych.

Facilities

We wszystkich pokojach zainstalowano klimatyzację, bezpłatne, bezprzewodowe łącze internetowe, sejf i minibar oraz łazienkę z nowoczesną kabiną prysznicową.

Dining

Restauracja Oliwka może pomieścić 90 osób. Panuje w niej przytulna atmosfera, a z okien roztacza się widok na rzekę. Restauracja serwuje dania kuchni śródziemnomorskiej, wybór egzotycznych ryb i owoców morza oraz oryginalnych zakąsek i dań, tradycyjnych zup, potraw mięsnych i wegetariańskich oraz lekkich deserów.

Lobby Bar oferuje gościom wyborne desery i koktajle, herbaty, ciekawe kompozycje drinków, oraz najlepsze wina.

VIP Club „Za Kominem” to nocny klub oferujący wyszukane napoje, nastrojową muzykę oraz transmisje koncertów i wydarzeń sportowych na dużym ekranie.

Meeting

Piętro biznesowe stworzone zostało z myślą o organizacji szkoleń, konferencji i wykładów. Znajduje się tam 5 sal bankietowo-konferencyjnych mieszczących łącznie do 300 osób. Każda z sal jest klimatyzowana, posiada możliwość zaciemnienia oraz pełne wyposażenie konferencyjne. We foyer odbywają się przerwy kawowe, lunche i mini bufety.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top