Hotels Poland Zawisza

Zawisza

85-915 , Gdańska 163

Zawisza to zlokalizowany na terenie nowoczesnego kompleksu sportowego Zawisza, w sąsiedztwie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku Myślęcinek Hotel oferujący zakwaterowanie w zmodernizowanych w 2010 roku pokojach z dostępem do Internetu oraz śniadaniem wliczonym w cenę noclegu.

Facilities in hotel
  • Wireless Internet
  • Unguarded parking
  • Car Park

Hotel's description

Location

Hotel znajduje się 5 km centrum miasta, 500 metrów od dworca kolejowego Bydgoszcz Leśna, 10 minut jazdy samochodem od Starówki, gdzie znajdują się liczne kawiarnie i restauracje oraz najważniejsze zabytki.

Accomodation

Obiekt posiada 6 klimatyzowanych apartamentów składających się z sypialni z przestronną łazienką (wanna z hydromasażem i kabina prysznicowa) oraz saloniku z dodatkową toaletą i TV LCD, z dostępem do Internetu, TV i minibarem ; 44 klimatyzowane pokoje 2- osobowe komfort z dostępem do Internetu, minibarem, TV LCD; 1 klimatyzowany pokój rodzinny dla 4 osób z dostępem do Internetu, minibarem, TV LCD oraz 5 pokoi standard 2- osobowych i 19 pokoi standard- 3- osobowych.

Facilities

Oferta usług dodatkowych i udogodnień obejmuje taxi Zawisza, pralnię, przechowalnię bagażu, korty tenisowe, bezpłatny parking. Na terenie hotelu znajduje się Centrum Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji z sauną fińską i na podczerwień, hydromasażem, biczami wodnymi oraz masażem klasycznym. Hotel dysponuje bezpłatnym, monitorowanym parkingiem.

Dining

Śniadania serwowane są w sali śniadaniowej w godzinach 7-10. Lobby bar zaprasza na drinki i napoje bezalkoholowe oraz smaczne przekąski. W sąsiedztwie Hotelu funkcjonują dwie restauracje: Zawisza i Olimpijska.

Meeting

Oddane do użytku w lipcu 2008 roku Centrum Konferencyjne dysponuje nowoczesnymi, klimatyzowanymi salami z wyposażeniem konferencyjnym (multimedialnym, nagłośnieniem i dostępem do Internetu): salą konferencyjną dla 400 osób, salą szkoleniową do 50 osób, salą kameralną do 20 osób, VIP Roomem dla oraz Galerią Sportu Bydgoskiego- do 30 osób 5 osób.

Additional information

Opłata dodatkowa za zakwaterowanie za zwierzęciem to 20 PLN/ doba.

HOTEL & CITY PAGES:

Travel to Poland: newsletter

Subscribe to our newsletter, and we will send you interesting facts about Poland and suggestions for amazing tours around Poland.

to top